Prezydent Duda – dzień po dniu

REKLAMA

3 lata pontyfikatu

Jednym z pierwszych pomysłów na tę stronę było monitorowanie poczynań właśnie wybranego prezydenta. Dzień po dniu, bez taryfy ulgowej,krytycznie, ale rzeczowo. Andrzej Duda wybrany został jako przedstawiciel partii, która od lat głosiła wraz ze swymi zwolennikami zamach w Smoleńsku, zdradę rządu i nie cofała się przed najohydniejszymi potwarzami w stosunku do najważniejszych polityków antagonistycznej partii.
Gdy patrzymy na działalność prezydenta Dudy od 6 sierpnia, od dnia zaprzysiężenia i widzimy jego zaangażowanie w wyborczą walkę PiS, to wiara w bezstronną prezydenturę dla dobra wszystkich Polaków więdnie bardzo szybko.
Zwolennicy prezydenta twierdzą, że wybrał go Bóg, aby przywrócił prawdziwą wolność i niepodległość Polsce. Pozostali zastanawiają się nad tym, dlaczego Bóg tak źle życzy Polsce.
Zaniepokojonych działalnością prezydenta jest coraz więcej, tak oto pisze jeden z użytkowników Facebooka:

Kim Pan jest, panie prezydencie? Prezydentem, ministrantem, lojalnym rzecznikiem PiS, dojrzałym politykiem czy realizatorem cudzych pomysłów wyborczych? Przez cały tydzień 2 miesiąca Pana urzędowania pilnie śledziłam każdy Pana krok. XXV Forum Ekonomiczne, Podlasie, Koncert charytatywny, Dożynki. Sporo tego, ale chyba jest problem najpilniejszy, którym powinien się Pan zająć. Jestem zupełnie zaszokowana Pana pasywnością. Nie rozumiem, jak niechęć do rządu pani Kopacz może być ważniejsza od wypracowania wspólnej polityki wobec fali uchodźców. Ma Pan pełne usta wielkich słów, obietnic i krytyki zarządzania Polską, ale tam, gdzie powinien Pan być aktywny jest tylko cisza. Chyba zupełnie nie dorósł Pan do bycia naszym prezydentem. Jeździ Pan sobie po Polsce i udaje, że poza naszymi granicami nic się nie dzieje. Kim Pan jest, panie prezydencie?

Posted by Andrzej Duda pod lupą on 13 września 2015

Dlatego właśnie będziemy monitorować działania prezydenta, bo za pięć lat (cytując klasyka) „nikt nie przekona PiS, że czarne jest czarne, a białe jest białe”, a my chcemy mieć pełną dokumentację działań prezydenta.

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.