Smoleńsk! Baczność!

REKLAMA

I uwaga: dotyczy wojska.Właściwie to można by ruszyć z cyklem "Macierewicz na dziś"…

Posted by Natemat.pl on 9 grudnia 2015

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

8 Komentarze

  1. oni są poprostu psychiczni. tyle na ten temat. rozumiem Maciarewicz. wystarczy na jego spojrzeć aby wiedzieć. ale całą reszta też?!

  2. Niestety, też. To jest po prostu sekta, a do ludzi skupionych w sekcie nie trafiają żadne rozsądne argumenty. Trafiają natomiast i umacniają ich „w wierze” argumenty guru.

  3. Czy nie wydaje się wam, że każdy 10. każdego miesiąca powinien być świętem narodowym i dniem wolnym od pracy? A hipermarkety powinny być nieczynne, aby obywatele zamiast szału zakupów niech skupią się na przeżywaniu męczeństwa Prezydenta.

  4. Głupotę trzeba skanalizować. Proponuję powiększyć plac przed pałacem i zacząć organizować tygodnice. Obecność posłów, senatorów, ministrów i wszelkich ważniaków z PiS -obowiązkowa! Może odwalą się od Trybunału.

    • Nie tylko tygodnice, również dekadnice, czyli dziesiętnice, kwartalnice, różne oktawy, porannice, wieczornice, niedzielnice i wszelkie inne …….ice, jakie ktokolwiek zdoła wymyślić. Koniecznie z udziałem wojska i wszelkich innych służb mundurowych. Pomyśleć by też trzeba o wyłonieniu specjalnych oddziałów w sile przynajmniej dywizji (na początek), żeby to wyglądało naprawdę okazale. Każdy Pisior powinien być zobowiązany do odwiedzenia codziennie miejsca przed pałacem i przejścia na kolanach specjalnej ścieżki przed figurką świętych Lecha i Marii, którą by tam trzeba było ustawić. Jaka długość ścieżki? – Jakieś pół kilometra w okresie niezimowym i nieco więcej w zimowym, bo przecież wtedy ruchy posuwiste wykonuje się łatwiej.

Komentowanie jest wyłączone.