Thank You mister Trump

REKLAMA

No to mamy pierwszy wielki sukces naszczego, przepraszam, naszego ministra Waszczykowskiego. Międzynarodowy sukces Polski wstającej z kolan. Sukces dzięki popapranemu, tfu, popieranemu przez PiS wielkiemu prezydentowi USA Donaldowi (tfu, co za imię) Trumpowi.

Chińska agencja informacyjna właśnie poinformowała, że Trump obostrzył reżim wizowy dla Chin i Polski. Obywatele tych dwóch krajów muszą ubiegać się o nową wizę bez 'interview’ nie po 48 miesiącach jak dotychczas, ale po 12 miesiącach. Chińscy przedstawiciele twierdzą, że znacznie utrudni to utrzymywanie stosunków pomiędzy obydwoma krajami.

Ameryka potraktowała Polskę jak wielkie mocarstwo chińskie! To dopiero sukces.
W ramach obietnic kierowanych do Polaków i Polonii w sprawie zniesienia wiz, administracja pana Trumpa właśnie zaostrzyła procedury dla Chińczyków i Polaków! Wow cóż za wyróżnienie. Tyle pan Trump mógł zrobić bez zgody kongresu i senatu. Zapewne w przyszłości jeszcze pomyśli nad murem, za który każe nam zapłacić. Można spodziewać się, że na jego zlecenie Kaczyński wybuduje ten mur mniej więcej na linii Odry. Kaczyńsko-Trumpowa wersja świata optymistycznie rozwija się, jak tasiemiec w jelicie.

5/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

4 Komentarze

  1. A co?! Zawsze mówiliśmy, że prezes jest wielkim wizjonerem. Uczynił Polskę wielkim mocarstwem. 😉

  2. Nie porównuj kaczego do Trumpa. Trumpowi on nie dorasta, jest tylko socjalistą, który przepierdział na państwowym stołku całe życie. A wy myśleliście, że Clinton wam zniesie wizy? Amerykanie mają nas w d*pie nie od dziś. Taka ich mentalność, że poza swoim krajem nie widzą świata.

  3. Tak Bogiem a prawdą komu jeszcze w Polsce zależy na zniesieniu tych wiz? Co najwyżej osobom, które mają w USA rodziny i czasem latają je odwiedzić.Do pracy w Stanach nikt już się nie wybiera, bo w Europie jest korzystniej i wygodniej.

    Co do muru, postawionego na koszt polskiego podatnika?! Myślę, że powinien on odgrodzić bazę w Redzikowie od reszty kraju. Efekt byłby taki, że nikt by nie mógł dostrzec, nawet przez lunetę, czy cokolwiek za tym murem jest, czy też Amerykańce robią nas w balona.

Komentowanie jest wyłączone.