Zdychajcie z Bogiem

REKLAMA

Zdychajcie z Bogiem

Niedawno Richard Czarnecki na pytanie, czy protest w Sejmie jest słuszny czy nie, odpowiedział, że obie opinie są prawdziwe. Pisowscy władcy to polityczni kuglarze. To spece od bazarowej gry w ” trzy kubki „, w której ten kto zechce z nimi zagrać, zawsze przegra. Rozkosz robienia w konia uczciwych ludzi weszła im w krew tak bardzo, że już nie potrafią inaczej. Wobec protestu w Sejmie PiS stosuje strategię haniebną : brania ludzi zmęczeniem i głodem.

Jeden z najgłupszych pisowców – Kuchciński – zabronił otwierania sejmowych okien i wychodzenia na spacer protestującym. To gorzej niż w więzieniu, bo nawet tam osadzeni mają prawo do codziennego spaceru. Zasada – nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne – działa w najlepsze. Zresztą pomysłów na pognębienie wroga PiS ma bez liku. Prześcigają się w ich stosowaniu co bardziej zbydlęceni akolici gnoma. Podkomisja ds osób niepełnosprawnych, która obradowała wczoraj została przeniesiona do budynku, do którego niepełnosprawni nie mieli dostępu. Zebrała się zresztą tylko po to, by ogłosić przerwę w obradach do 17 maja. To wszak działania, aby wziąć głodem, by niepełnosprawni zostali zamęczeni i zapomniani. Całkiem też możliwe, że sam kaczelnik ze swoją damą do towarzystwa Brudzińskim zapragnął spłynąć tratwą po Dunajcu i dla rodaków w Sejmie nie ma czasu. O propozycji Szydło w kontekście praktycznie martwego już Alfiego lepiej nie pisać. Nie umiem plastycznie opisać stanu zidiocenia tej kobiety. Tak PiS zażegnuje kryzys społeczny. Co z protestującymi? „A niech zdychają z Bogiem”.

Niepełnosprawni zakłócili PiS owi rządzenie, które sprowadza się wyłącznie do pijarowskich sztuczek: Szydło uroczyście otwiera dawno działające zbiorniki wodne, Gliński kupuje kolekcję sztuki, która i tak jest nasza, fundacja od PR zatrudnia firmę od PR, rząd sam ze sobą podpisuje porozumienie. I nagle protestujący odkryli tę parszywą metodę rządzenia. Zakłamanie i prymitywizm władzy, jak gówno wypływa na powierzchnię.

4.9/5 - (22 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.