Magdalena Ogórek, czyli szambo wybiło

REKLAMA

Goebbelsjada

Magda Ogórek, dwa lata temu została wypchnięta przez Leszka Millera, który biedaczek wciąż nie mógł skończyć, jako kandydatka SLD na prezydenta. Do dziś wszyscy się zastanawiają, jaka część ciała pani Madzi zafascynowała pana Leszka, bo na pewno nie mógł być to mózg, z racji, iż tego u Madzi nie odnaleziono. Niewątpliwym dowodem jest mocne zaangażowanie się rzeczonej Madzi w tak zwanej Kurwizji, czyli propagandowej tubie PiS kierowanej przez Jacka Kurskiego.
Pani Madzia postanowiła zrobić dobrze dobrej zmianie i w swych ekscesach pornografii politycznej posunęła się aż do źródeł w rodzaju redwatch.info czy polonica.net. Jednym słowem wydaliła z siebie – skądinąd modny – antysemicki smród. Chcąc przysłużyć się towarzyszowi Jackowi uznała, że fajnie będzie dowalić „lewakowi” Markowi Borowskiemu, który śmiał skrytykować Jarka Gowina pseudo Duży Czopek Prezesa. A skoro Borowski lewak, to przecież i Żyd. Jakże by inaczej. W prawackiej blond główce Dyżurnej Anorektyczki Umysłowej taki „kontent” się ulągł:

Okazało się, że chodzący deficyt telewizyjny dostał odpowiedź z klasą:

Kiedy wydaje się,że niżej nie można już spaść, ktoś puka od dołu w dno.Okazuje się,że to Pani Magda Ogórek. A nazwiska nie zmieniałem. (Marek Borowski)

Madzia przeszła samą sobie w technikach robienia dobrze prezesowi i jego mafii. Doskonale to podsumowują słowa Bartosza T. Wielińskiego na Twitterze:

Zaczynała u Millera
Zeszła do poziomu Bubla

Nie ma sensu nic więcej pisać o tej pani, bo byle menel narąbany denaturatem ma więcej taktu i kultury, nie mówiąc o rozumie. Przeważnie przynajmniej wie, kim jest.

4.6/5 - (22 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

6 Komentarze

 1. Ostatnio widziałem Millera w TVN, nie wiem po co tam zapraszają tę skompromitowaną i wypaloną postać. Na każdym kroku powinni go pytać, co myśli i czuje, gdy widzi medialne popisy pani, którą wylansował publicznie. Każdym, wszędzie. Może by już jegomość znalazł w sobie pierwiastek prawdziwego mężczyzny i po prostu skończył swój publiczny byt.

 2. Ale jedziesz jadem. Trochę kultury człowieku. Podała tylko wcześniejsze nazwisko ojca. Teraz ludzie mogą sprawdzić, kto to był. Syn czerpał profity z komunistycznej i antypolskiej działalności ojca, a teraz śmie mówić, że ktoś nie ma kręgosłupa moralnego?

  • panie Piotrze. Autor i tak zachował max. możliwej kultury bo jak opisuje się taką sztukę jak Ogórek to ciężko o kulturę. Przypomnę panu tylko,że jeszcze niedawno pani Ogórek była kandydatem na prezydenta z ramienia SLD a jej promotorem w SLD był L. Miller, którego działalność w PZPR chyba pan zna.

  • Dlaczego Leszek Miller zdecydował, że SLD wystawi w wyborach prezydenckich Magdalenę Ogórek? Bo Marian Kowalski był już zaklepany przez Ruch Narodowy.

 3. Kultury w stylu brudnego antysemityzmu pani Ogórek? Takiego rodem z Redwatch? Mam ja nazwać Magdą Blumsztajn albo coś w tym rodzaju i zapytać dlaczego się ukrywa ze swoim pochodzeniem?
  A od marka Borowskiego trzymaj z dala swe brudne prawackie i faszystowskie łapy. Polska to nie faszyści z ONR.

 4. Pani Magdo, niech pani nie pęka. Dzięki Pani bezkompromisowej postawie wielu Polaków po raz pierwszy dowiedziało się o tym, że można z kandydatki postkomunistycznej partii SLD stać się prawakiem niezłomnym na służbie Jacka Kurskiego i karnie pod komendę wskazywać, że Borowski to typowy przedstawiciel żydo-komuny, której wciąż marzy się powrót do władzy.
  Pani odwaga jest naprawdę godna najwyższego uznania. Dokonać takiego skoku światopoglądowego. Mam tylko jedną małą prośbę do Pani, niech Pani zrezygnuje z ciągłego przypominania o swojej hipokryzji i prawdziwym celu jaki Pani przyświeca w pogoni za blichtrem, sławą i kasą bez względu na środki. Ludzie nie chcą Pani kojarzyć z kandydatką SLD na prezydenta. Chcą Panią taką, jaka jest Pani teraz, wierząc, że ten obraz jest prawdziwszy. Oraz osoby, która twarz straciła ale doskonale wie, że d*** jest wielokrotnego użytku.

Komentowanie jest wyłączone.