Kto go rucha?

REKLAMA

Od dzisiaj jestem fanem prawicowego głupka Sklepowicza. Romuś się pierdolnął do tivi „wRealu24” aby postrzępić japę w temacie marszu kobiet. Do dyspozycji w studio telewizyjnym miał szklankę z wodą oraz Marcinka Rolę, który jest przydatny na ogół kiedy się woda ze szklanki wyleje. No jest czym wytrzeć. Marcinek z twarzy wygląda tak na 4 tysiące dla rodziców. Ale Romek to jest dopiero egzemplarz. Widać, że w ch** glamour i stylizacja „dary dla powodzian”. Pewnie w cyrku Zalewski klown nie może się doszukać roboczych łachów, ale za to Roman wygląda naprawdę tak jak się wypowiada. Sklepowicz wygłasza tezy odważne wiedząc że kodeks honorowy gimbazy nie pozwala prać po mordzie dziadka z sanatorium. Romek poczuł taki wiatr w żaglach, że nawet nie zwraca uwagi czy poprawnie się wysławia już nie patrząc na poziom głupoty wypowiedzi który jest strong hard XXL. Typiarz rozkminił natentychmiastowo, że ładne laski idą na dyskotekę a brzydkie, których nikt nie chce bzykać to idą na manifestacje. Romuś, taka uwaga od debila po zawodówce. Chodzi się do dyskoteki a nie „na”. A po drugie nie będę tutaj pisał dokąd chodzą brzydkie 10-tego każdego miesiąca, bo mnie już i tak hejtują absolwentki KUL-u do których mam jedną prośbę. Słownik języka polskiego zamiast różańca. Wracając do Romka, który stał i oceniał demonstrację (oddajmy głos do studia:)
– Halo Romek jak mnie słyszysz???:
– Ta? O Jezus. O Boże. Tak stałem i myślałem i doszedłem do wniosku: Kto to rucha???
I stwierdził autorytatywnie że musowo nikt. Romek się okazał demonem seksu. Prawdopodobnie jest tak zwinny, że wali konia nogami, bo wtedy za jednym zamachem i porucha i potańczy. 31 grudnia 2017. Sylwester. Na domówce u Romka bracia Pazura, Cinek Rola oraz Jurek Zelnik (ten co żonie poroże przyprawiał, ale jak zmarła to przestał). Ja czuję, że między chłopakami może zaiskrzyć i bez lubrykantów się nie obędzie

4.4/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

  1. Z tego co wiem, pozew zbiorowy jest koordynowany na „Dziewczyny dziewczynom”. Taka akcja ma wieksze szanse niz jednostkowe pozwy, bo Roman to as (bez)praw(i)a.

Komentowanie jest wyłączone.