Poczet Wybrańców Suwerena (7)

REKLAMA

Antoni Macierewicz. Ludzie określani mianem nieprzychylnych polskiej armii, nazywają go ”kapłanem religii smoleńskiej”, ”szefem ministerstwa katastrofy smoleńskiej”, ”rosyjskim agentem”, chorym na ”szajbę smoleńską”, lub po prostu ”psychopatą”. Według prawych i sprawiedliwych natomiast, jest to bezsprzecznie najlepszy minister obrony narodowej spośród tych, którzy funkcję tę sprawowali po 1989 roku. W bardzo krótkim czasie doprowadził do tego, że polska armia wstała z kolan. Albo stanęła na głowie? W każdym razie jakoś tak. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że nasi żołnierze jeszcze nigdy nie byli w stanie tak perfekcyjnie dokonać operacji transportu figury Chrystusa z Krakowa do Poznania. Żaden z ministrów obrony narodowej po roku 1989 tej misji się dotychczas nie podjął. Przypadek? Nie sądzę.
Antoni Macierewicz, ku chwale polskiej armii doprowadził do tego, że w ciągu kilkunastu miesięcy odeszło z niej około 30 generałów i grubo ponad 200 pułkowników. Te zmiany zdaniem obecnego ministra to zupełnie naturalna polityka kadrowa. Tak samo jak normalne i naturalne jest to, że polski żołnierz musi oddawać honory osobie sprawującej w MON funkcję rzecznika.

O tym, że Pan Antoni czasem zachowuje się w sposób irracjonalny wiemy wszyscy. A najlepiej wiedzą to ludzie Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego też na czas kampanii parlamentarnej zamknęli Antoniego Macierewicza w pomieszczeniu, które można otworzyć tylko od zewnątrz. Beata Szydło zarzekała się, że po ewentualnym zwycięstwie w wyborach będzie go trzymać jak najdalej od dronów, helikopterów i czołgów. O istnieniu Rzecznika Misiewicza nie słyszał wówczas jeszcze nikt. Ewentualnie klienci zaopatrujący się w ”pigułki dzień PO” w aptece, gdzie Misiu nabywał swoje wieloletnie doświadczenie.
Po wyborach niestety nikt nie zapomniał o wypuszczeniu i rozwiązaniu Pana Antoniego. I show się zaczął. Najpierw było o broni elektromagnetycznej testowanej na obywatelach Rzeczypospolitej. Następnie Pan Antoni otrzymał z tzw. ”pewnych źródeł” sensacyjne informacje o przekazaniu Rosjanom przez Francuzów za pośrednictwem Egipcjan, dwóch okrętów wojennych w cenie dolara za sztukę. Na szczęście odpowiednio żwawa reakcja ministra Macierewicza i nagłośnienie tej sprawy, zapobiegły ostatecznie tej transakcji. Dalej minister Macierewicz porozumiał się z wysoko postawionymi przedstawicielami NATO i otrzymał zapewnienie, że ci wspomogą podkomisje smoleńską w wyjaśnianiu przyczyn tragedii smoleńskiej. Po kilkudziesięciu godzinach wycofał się z tego. Niewykluczone, że ten wysoki rangą urzędnik NATO oraz tajny informator od „mistrala za dolara”, to jedna i ta sama osoba. Objawem jednej z chorób, jest między innymi właśnie widzenie nieistniejących osób, słyszenie głosów, lub uczestnictwo w wydarzeniach, które w rzeczywistości nigdy nie miały miejsca. W międzyczasie Antoni Macierewicz cały czas przekazuje opinii publicznej nowe, szokujące ustalenia podkomisji smoleńskiej ws. tego, co wydarzyło się 10.04.2010 roku. Jak przystało na prawdziwego Patriotę Roku, a przede wszystkim wybitnego historyka, nie zapomina też o wspaniałych polskich bohaterach, np. uczestnikach Powstania Warszawskiego, czyli Józefie Piłsudskim i Romanie Dmowskim. Potrafi też dogadać się z Panią Jasnogórską, by ta przegnała z Sejmu okupujących salę plenarną posłów z opozycji totalnej. O czym z dumą informuje słuchaczy Radia Maryja. W trakcie 53. Konferencji Bezpieczeństwa Pan Antoni wymieniając kolejne etapy rosyjskiej agresji na Zachód, podaje kolejno wojnę z Gruzją, tragedię smoleńską oraz zajęcie Krymu. To tylko kilka przykładów dających wyraźne świadectwo tego, że ten facet ma ewidentny problem z rzepką kolanową. Mający miejsce w Monachium atak choroby mógł wynikać z tego, że któryś z funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej zapomniał zabrać do stolicy Bawarii apteczki z lekami Pana Ministra. Lub po prostu te leki, które Pan Antoni przyjmuje nie dają już żadnego rezultatu.

Im szybciej Jaśniepan Antoni Macierewicz trafi pod opiekę wybitnych specjalistów z zakresu psychiatrii, tym lepiej dla polskiej armii oraz dla tego, jak postrzegają nas w chwili obecnej Europa i Świat.

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. Giertych powiedział przed chwilą u Olejnik, że uważa Antka za świra i ogłasza publiczną zbiórkę pieniędzy na to, żeby mógł się przebadać psychiatrycznie bez wydawania własnej kasy. Uważa, że jeśli nawet psychiatrzy nie stwierdzą u niego katastrofalnych odchyleń od normy, to dzięki takim badaniom będzie miał papier, który można pokazywań niedowiarkom.

Komentowanie jest wyłączone.