Z życia partii rządzącej i nie tylko…

REKLAMA

Kieszonkowy naczelnik z Żoliborza wpadł do Belwederu wykasować czynsz od Adriana za wynajem. Pogadali sobie trochę, Duda otrzymał wytyczne co i jak podpisywać. Sierota Smoleńska musiała zareagować, bo Adrian już sobie uroił, że jest samodzielny. Wcześniej atrapa głowy państwa wraz z małżowiną Agatą czytali wspólnie z Karpielem- Bułecką „Wesele” Staszka Wyspiańskiego. Nie wiem z czego się tu ku*** weselić, ale ważne że Adrian ma humor.
Minister Edukacji Narodowej wykminiła jak reaktywować szkoły zawodowe. Jakież to się okazało proste. Otóż przedsiębiorca otworzy szkołę a uczeń podpisze lojalkę, że po zakończeniu edukacji będzie zapierdalał w firmie filantropa do końca świata i o jeden dzień dłużej. Pomysły Zalewskiej lekko mi przypominają szczanie pod wiatr. Rychu Czarnecki zagroził z Brukseli, że za pośrednictwem TVPiS INFO wygłosi przemówienie do Narodu. Widzę że Ryszard samoocenę ma zajebistą, chociaż w domu jego się nawet dzieci nie słuchają. Przemówienia nie słyszałem, ale stawiam whisky przeciwko oranżadzie, że Ryszard powiedział, iż jego właściciel Jarosław był pierwszym człowiekiem w kosmosie. Z tym, że jeszcze nie wrócił.
Elektorat Kukiza jest w szoku i prawie w żałobie ponieważ ich pupil trafił do szpitala. Nie na odtrucie, ale w związku z poważnymi dolegliwościami. Podobno lekarze wykluczyli najgorsze i Kukiz przeżyje, ale jest mocno zestresowany hejtem. Dlatego sam sobie złożył życzenia powrotu i to rychłego do zdrowia. Zapomniał się chłopina przelogować i teraz internauci cisną bekę z Pawełka. Jako komik jestem poważnie zaniepokojony, bo oni odwalają takie numery, że naprawdę zaczynam wypadać słabo

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.