Zapadły ważne decyzje ws. rekonstrukcji Rządu!

REKLAMA

Od dłuższego czasu w przestrzeni medialnej przewijał się temat rekonstrukcji Rządu. Padały także nazwiska ministrów, którzy decyzją Pani Premier Beaty Szydło (taki żarcik) mieliby zostać zdymisjonowani. Wśród tych, którym rzekomo groziło wygnanie ze swoich ministerialnych gabinetów znajdowali się m. in. dwaj cieszący się szczególną antypatią (nie)Polaków, czyli Minister ds. Udowodnienia Zamachu w Smoleńsku Antoni Macierewicz oraz Minister ds. Zwalczania Drzew w Puszczy Białowieskiej, Pan Profesor Jan Szyszko. Użycie czasu przeszłego jest tutaj w pełni uzasadnione. Na wczorajszych uroczystościach z okazji 26. urodzin Radia Maryja, wstawiennictwo pewnego Szlachetnego Jegomościa, którego wpływ na polską scenę polityczną jest nie do przecenienia spowodowało, że ci dwaj Panowie mogą już spać spokojnie. Po słowach, jakie w ich kierunku wypłynęły z ust Księdza Tadeusza pewne jest, że nikt już nie odważy się tknąć palcem Pana Antoniego oraz Pana Jana.

Nie sprawdzą się zatem wszelkie teorie spiskowe głoszące, że ceną za prezydencki podpis pod ustawami o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym autorstwa Pana Posła Prokuratora Stanisława Piotrowicza jest właśnie głowa szefa MON, z którym od dłuższego już czasu w stanie wojny znajduje się Adrian Duda. Pan Adrian w obawie o to, że w trakcie następnej toruńskiej spowiedzi nie dostanie rozgrzeszenia, ustawy i tak zapewne podpisze. A Pan Antoni w dalszym ciągu będzie śmiał  mu się w twarz oraz używał ubeckich metod w stosunku do oficerów, którzy cieszą się uznaniem Adriana.

Ofiarą zapowiadanej rekonstrukcji nie będzie także nękany i zastraszany od pewnego czasu przez mających niejasne powiązania z polskimi kornikami urzędników unijnych, Minister Profesor Jan Szyszko. Nie wydaje się możliwe, by nawet sam Prezes Jarosław Kaczyński zechciał narazić się na gniew Pierwszego Kapłana Rzeczypospolitej, pozbawiając jego ulubionego chyba Ministra możliwości czerpania radości z wyrzynania kolejnych drzew. Sposób w jaki Papa Rydzyk odniósł się do obydwu Panów Ministrów w trakcie radiomaryjnej biby, to bardzo czytelny sygnał, że są oni nietykalni.

Zatem drodzy liberałowie, lewacy, wszyscy ci, którzy Polski nie kochamy i którym Polska przeszkadza, zostaliśmy przez Ojca Dyrektora pozbawieni jakichkolwiek złudzeń, że dwaj wyżej wymienieni Panowie Ministrowie stracą swoje stanowiska. Na co wielu z nas ogromną miała zapewne nadzieję.

Szczególne błogosławieństwo od Ojca Tadeusza otrzymał także Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, którego pozycja w Rządzie co prawda w żaden sposób zagrożona nie była, ale z racji walki o oczyszczenie polskiego wymiaru sprawiedliwości ze wszystkich złodziei wafelków w polewie czekoladowej i innych bandziorów przebranych za sędziów czy prokuratorów, jaką podjął z całym niemal światem, narobił sobie bardzo wielu wrogów. Z bożą pomocą dzięki wstawiennictwu Ojca Tadeusza, Pan Zbyszek może teraz bez chwili zawahania wysyłać do tych wszystkich degeneratów w togach tyle faksów, ile tylko jego prawa i sprawiedliwa dusza zapragnie.

Na zakończenie z ogromną satysfakcją zadam bolesny cios wszystkim tym, którzy liczyli, że w trakcie uroczystości doszło do jakiegoś skandalu, przepychanek czy choćby utarczek słownych. Nic z tych rzeczy. Ponieważ impreza została w sposób absolutnie perfekcyjny zabezpieczona była przez błaszczakowych kulsonów, żaden lewacki prowokator nie został na nią wpuszczony. Za co Ojciec Tadeusz oczywiście gorąco Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji podziękował.

Informacja dla Czytelników chętnych do udzielenia finansowego wsparcia Rodzinie Radia Maryja; w tej sprawie prosimy kontaktować się z Redaktorem Wiesławem Trąmpczyńskim. Wskaże On numer konta na jaki należy wpłacić kwotę pieniędzy, według Państwa uznania oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji. 

Bóg zapłać!   

zdjęcie Ojca Tadeusza: gazetaprawna.pl

5/5 - (4 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.