Ministerstwo szczucia

REKLAMA

Tuż przed wyborami pojawiła się informacja, że podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Monika Zbrojewska została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Przykra wiadomość. Niestety w Polsce nie należy do rzadkości prowadzenie po pijanemu. Prócz tysięcy zwyczajnych obywateli policja łapała znanych aktorów, polityków, a nawet księży w rangach od proboszcza do biskupa. Oczywiście wysoki urzędnik państwowy powinien się w takim wypadku liczyć z utratą pracy, co zresztą w tym wypadku nastąpiło i w zasadzie powinno zamknąć sprawę. Jednak było to zaledwie parę dni przed wyborami. Szczujnia nie mogła pominąć tak wspaniałego kąska, który jakby z nieba spływał tuż tuż przed metą. Rozpętał się istny festiwal szczucia. W rezultacie kolejne instytucje, z którymi zawodowo była związana Monika Zbrojewska, uważały za stosowne odciąć się i oznajmić swe głębokie oburzenie. Tuż po wyborach dowiedzieliśmy się, że kobieta nie żyje i wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Szczucie wkroczyło na nowy poziom, ofiary przestały być tylko wirtualne.

Posted by Zrobimy wszystko, aby Pis nie wrócił już do władzy on 2 listopada 2015

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

7 Komentarze

 1. Po 8 latach rządów ekipy PO i PSL mamy gigantyczną dziurę budżetową największe zadłużenie i dług publiczny w historii (oficjalnie ok. 1 bln zł, dług ukryty szacowany na 3 bln zł), podniesiony wiek emerytalny, podniesione wszystkie możliwe podatki, zlikwidowane wszystkie ulgi, zrabowane oszczędności emerytów z OFE, wyprzedany majątek narodowy.
  Biorąc jeszcze pod uwagę sprowadzenie do Polski tysięcy Talibów zaprezentowany plakat nie jest przykładem szczucia. Jest ostrzeżeniem nad wyraz słusznym.

 2. taaaa, zaczęło się nawet wcześniej. w trakcie rozbijania polskiej prawicy, tzw. „wojny na górze”. oczywiście FB mówi, że to nieprawda, że zaczęli to Kaczyńscy, że oni wtedy nie mogli, że mieli alibi, bo nie byli wtedy u Wałęsy, ale zwykłe porównanie dat na wikipedia.org pozwoli sprawdzić że łże jak Jarosław Kaczyński, który mówił: „we mnie jest czyste dobro”

 3. ooo, pojawiło się kiedy pisałem poprzedni post.
  FB. kłamiesz jak najęty w prawie każdym poście. a w każdym razie naginasz prawdę tak, że prawdą być przestaje. Każde państwo ma teraz dziurę budżetową. poszukaj jaką mają USA. co do wieku emerytalnego to już byś się nie ośmieszał. już dawno zostało określone ile ludzie dostawaliby emerytury, jeśli nie zostałaby podniesiona granica wieku. wyprzedany majątek narodowy? znowu naginanie prawdy. Polacy też mają prawo kupować za granicą i kupują. czyżby wykupywali obcy majątek narodowy?
  Powiem tak. jeśli naprawdę nie przestaniesz pisać kłamstw tutaj to jednak postaramy się, abyś nie mógł tutaj nic pisać. byłem za tym abyś mógł uczestniczyć w tym portalu, bo gzy są potrzebne, ugryzie i poleci, a ugryziony jest czujniejszy 😉 ale nie będę tolerował kłamstw i półprawd. proponuję abyś był czujniejszy w ocenianiu tego co piszesz i pisał zgodnie z prawdą, a nie zgodnie z tym co Ci każą. inaczej znikniesz stąd.

 4. „Polacy też mają prawo kupować za granicą i kupują. czyżby wykupywali obcy majątek narodowy?”
  Ręce opadają.
  Kiedyś rozmawiałem z taką panią ze wsi o Bogu. Mówię jej, że wyobrażam sobie, że każdego z nas po śmierci Bóg wchłonie do siebie, jak ocean kroplę.
  A ona do mnie: -To Bóg musiałby mieć ogromny brzuch.

  To jest ten poziom dyskusji.
  Czas popracować nad światopoglądem, panie sunset.

 5. Na ministra propagandy się kiepsko father bossie nadajesz. Wyobrażenie boga masz jakieś takie chyba buddyjskie, w każdym razie nie katolickie. Ale to twój ból d***.
  Natomioast w przytoczonym skrócie nie chodzi o propagandową okładkę „Wśmieci”, ale o zaszczucie Moniki Zbrojewskiej, bo to jest kulminacją szczujni pisowskiej. O tym pisze Belfer w źródle.
  Internety zyskały władzę, mogą zdalnie zabijać. To jest sukces szczujni. Agresja rośnie, lud potrzebuje igrzysk, szczucie się będzie rozwijać.

 6. The Man: Komentarz usunięty z powodu nieprzestrzegania dobrych obyczajów. Szczuć możesz sobie w „niepokornych” mediach.

 7. FB. masz rację. ręce opadają, jak się czyta co piszesz…
  przecież jedno z drugim nie ma żadnego związku!
  no ale jest przecież możliwość, że używasz czegoś co nazywasz „logiką” i wtedy wszystko w porządku 🙂 w końcu Twoja „logika” jest taka sama jak Kaczyńskiego. każdy argument, nawet „z dupy” udowadnia Twoją rację 🙂

Komentowanie jest wyłączone.