O nas

Oni urządzają nam Polskę. My obnażamy prawdę o nich. Oni rzekomo mówią głosem suwerena. My jesteśmy głosem suwerena, któremu nie podobają się działania obecnego rządu. Suweren to nie wyłącznie zwolennicy partii rządzącej. Suweren to cały Naród. A Naród musi się ocknąć, zanim rząd urządzi mu Polskę wyłącznie na swój sposób, według własnego kaprysu.

To nie jest czasopismo, gazeta w formie internetowej, ani medium publiczne. Jesteśmy grupą przeciwników PiS i prowadzimy zbiorowy blog polityczny. Rodowód swój wywodzimy ze strony, która jako pierwsza walczyła z zarazą kaczyzmu, a zwała się „Spieprzaj dziadu”, a także z najstarszej grupy facebookowej obnażającej hipokryzję Prawa i Sprawiedliwości „Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy – KAMPANIA SPOŁECZNA”

Kaczyzm to kaczyzm. Komu z czym się kojarzy, to jego sprawa. (Joanna Senyszyn)

Są wśród nas ludzie o bardzo różnych poglądach, a łączy nas przekonanie, że kaczyzm jest najgorszą możliwą drogą dla naszego kraju. Po prawej stronie znajdziecie linki do grupy na Facebook oraz fanpage o polityce, które prowadzimy. Zapraszamy do dyskusji.

Adam Michnik

Regulamin komentowania wpisów

1. Komentarz nie może zawierać:
a) treści sprzecznych z prawem lub niniejszym regulaminem;
b) treści sprzecznych z dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych, wulgarnych);
c) treści naruszających prawa autorów i administracji portalu lub prawa autorskie innych podmiotów;
d) treści naruszających prawa innych podmiotów (w szczególności szerzących nienawiść rasową lub religijną, promujących dyskryminację z powodów wyznania, narodowości, płci lub orientacji seksualnej, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność, inne dobra osobiste lub firmowe);
e) treści naruszających zasady współżycia społecznego;
f) treści reklamowych;
g) wiadomości przesyłanych łańcuszkowo;
h) odesłań do stron www niemających związku z artykułami lub postami lub zawierające treści niedopuszczalne w rozumieniu niniejszego regulaminu.

2. Administracja strony zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów zawierających treści niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa lub z niniejszym regulaminem.

3. Użytkownik strony może zgłosić naruszenie zasad regulaminu lub netykiety korzystając z formularza kontaktowego.

Print Friendly, PDF & Email