„Polskęzbaw” i bezprawie

REKLAMA

Kaczyńskiemu więdnie fujara

Jarosław „Polskęzbaw” K. udzielił wywiadu, w ktorym zdradził tajemnicę, że poseł PO Stanisław Gawłowski po wakacjach dostanie nowe zarzuty prokuratorskie. Od lat przyzwyczailiśmy się, że ten pokurcz funkcjonuje w przestrzeni publicznej bez żadnego trybu. W świetle prawa jest nikim – zwykłym posłem. Mimo to przez całe swoje nędzne życie żre, śpi, kieruje swoją sektą, jest ochraniany i leczony na nasz koszt. Jego prawo nie obowiązuje. Można założyć, że Jarosław żyjąc „bez żadnego trybu” , de facto funkcjonuje w trybie odrębnym, w odrębnej rzeczywistości. Dramat polega na tym, że mu na to pozwalamy.

Oceniając postać Kaczyńskiego nie tylko pod względem fizycznym, lecz także psychicznym, a przede wszystkim biograficznym, możemy śmiało nazwać go ćwokiem. Od dobrych dwóch lat toczą się debaty na temat : jak taka miernota mogła zdobyć tak wielką władzę. Jak taka marność bez żadnych dokonań decyduje o losach prawie 40 mln ludzi?

Wiem, że tak bywa. Że inne narody też doświadczyły podobnej siermięgi. Jednak dziwne to, bo Kaczyński jest właściwie przywódcą typu bazarowego. Zakompleksiony, bez żadnej wartości, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Wie , że tak naprawdę niczego po ludzku wartościowego nie dokonał, więc zwykle chwali się tym, czego nie potrafi, a innych sprowadza do poziomu swojej marności. Umiejętność niszczenia nie jest wszak żadną wartością, właśnie tę cechę Kaczyński przerzuca na innych i chętnie się nimi otacza. W Polsce mnóstwo już zniszczył, a jeszcze mnóstwo jest do zniszczenia.

O dochodzeniu w sprawie Gawłowskiego Kaczyński nie miał prawa wiedzieć nic, ale właśnie przykład Gawłowskiego pokazuje nie tylko panujące w Polsce bezprawie, ale jej gnicie. Kaczyński od trzech lat, bez żadnego trybu, rządzi Polską. Jest jej głową. A ryba psuje się od głowy.

Zasłużył swym życiem
na powolne gnicie
Niech go w piekle
wszyscy diabli
oplują obficie

4.8/5 - (10 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.