Chora Polska

REKLAMA

Chora Polska

Mamy dziś do czynienia z kuriozalną sytuacją, której bohaterem jest Kaczyński, starzec trzymający za mordę swoją partię i gdzie jego niewolnicy – prezydent i premier – chodzą jak psy na postronkach.

W świat idzie wieść, że Kaczyński na nowotwór trzustki. Ciekawe, kto puścił farbę? Poddani wodza? I dlaczego milczą lekarze? Coś jest na rzeczy, choć to brzydko cieszyć się, że tego szkodnika mogła dopaść tak wyjątkowo paskudna odmiana raka.

A Suweren domaga się informacji. Wg sondażu „Rzeczpospolitej” niemal połowa rodaków jest za ujawnieniem stanu zdrowia tego, który zepchnął nasz kraj do rynsztoka. I nic w tym dziwnego. Kaczyńskiego nie znoszę i nie szanuję, bo w sumie nie mam za co, ale mam prawo wiedzieć co mu dolega, bo ten zgorzkniały starzec ma realny wpływ na moje życie. Im głębsza tajemnica, tym więcej spekulacji. To naturalne i ludzkie. Brak wiedzy powoduje powstawanie rozmaitych teorii. Głównie spiskowych. Gdyby to było tylko kolano, to czy lekarze milczeliby jak zaklęci? A może Kaczyński boi się, że wiedza i jego prawdziwej chorobie osłabi pisowskie morale?
Tylko dlaczego i jakim prawem razem z chorym Kaczyńskim ma jednocześnie chorować nasza Ojczyzna? Oto jest pytanie.

5/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.