Towarzysz Kaczyński

REKLAMA

Jak głosować przeciw PiS?

Pierwszy sekretarz Narodu towarzysz Kaczyński i jego bezrozumni przyboczni od lat opowiadali suwerenkowi dyrdymały o swojej krystalicznej uczciwości i moralnej przewadze nad liberalną zgnilizną. Wciskali kit o barbarzyństwie elit politycznych, układach i degrengoladzie. Zarażanie Polaków nienawiścią stało się siłą napędową prowadzącą do przejęcia władzy niemal absolutnej i skrojenia Polski wg wyobrażeń Kaczyńskiego.

Skala rzucanych oszczerstw i oskarżeń pod adresem dzisiejszej opozycji i ludzi inaczej myślących stała się niewyobrażalna i gdyby choć w części była prawdziwa, to połowa Narodu winna od dawna siedzieć w pierdlu.

Po trzech latach prania mózgów rodakom, narracja Kaczyńskiego i ferajny okazuje się gówno warta. Wszystko z czym miał walczyć I sekretarz i jego krystalicznie uczciwi towarzysze stało się ich udziałem. Szwindel goni szwindel, łapówa przykrywana jest łapówą, CBA ma za mało ludzi, by sprawnie aresztować kolejnych Misiewiczów, bo w kolejce czekają następni glapopodobni. Afer jest tyle, że Kurwizja pijarowo już nie daje rady. Z lewa i prawa szambo wybija z mocą wulkanu. Coraz żałośniej brzmi ujadanie o rozpasanej PO i konieczności odnowy moralnej.

Jeszcze do wczoraj wielu myślało, że I sekretarz to człowiek skromny, uczciwy i taki trochę niezaradny życiowo. Po wysłuchaniu taśm okazuje się, że to cwany i bezwzględny bystrzak, który nie dotrzymuje umów. Uważa za naturalne, że każdą umowę można złamać i z każdej można się wycofać. Ponieważ uważa się za właściciela Polski, to myśli, że jest bezkarny. Trochę się przeliczył. Prysnął mit o uczciwym wodzu i zdeprawowanych żołnierzach. Okazało się, że i wódz, i żołdacy są tyle samo warci. Wszyscy wiemy, że władza deprawuje. Jednak władza absolutna deprawuje absolutnie.

4.7/5 - (24 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.