Głodna zmiana

REKLAMA

Głodna zmiana

Głodna zmiana wciąż ma za mało. Polacy muszą wyżyć mając często poniżej teoretycznej średniej krajowej. Głodnej zmianie za mało nawet 3 razy tyle. Najpierw żalił się Gowin, że brakowało mu do pierwszego. Teraz żali się Bielan, że bez pensji żony by nie wyżył. Rząd zatrudnił ponad stu wiceministrów, z których każdy dostaje miesięczną pensję w wysokości trzykrotnej krajowej. PiS na potęgę obsadza wszystkie możliwe państwowe stołki. Zwolniono już ponad 5 tysięcy osób, by zatrudnić swoich. Przyznają sobie w rządzie premie po 50 i więcej tysięcy złotych. I wciąż im mało.

#GłodnaZmiana

Partii Kaczyńskiego brak elementarnej choćby przyzwoitości wobec milionów biednych ludzi, którym naobiecywano złote góry. Dziś zmniejsza się liczba beneficjentów 500+. Darmowe leki dla seniora to tylko teoria. Nauczyciele zarabiają mniej niż kiedyś po odebraniu im wcześniejszych dodatków. Emeryci dostają żałosne ochłapy z pisowskiego stołu. Jedynie program Koryto+ działa bez zastrzeżeń.

#Koryto+

Trudno już dziś policzyć ile w akcji koryto plus nachapali się rządzący. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się ile urzędnicy wyższego szczebla wydali za pośrednictwem służbowych kart kredytowych. Sam MON wydał przez rok ponad 15 milionów. A gdzie śmigłowce? Gdzie drony? Gdzie obiecane okręty podwodne? Gdzie broń dla armii? Wszystko to nieważne, bo najważniejsze jest koryto+.

5/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.