Lista hańby – Roman Sklepowicz

REKLAMA

Niemłody już pan całkiem niedawno w programie telewizji państwowej, komentując wtorkowy protest kobiet 3 października, stwierdził mniej więcej tyle, że te kobiety są paskudne i brzydkie, więc „nikt ich nie chce ruchać”. Dlatego właśnie biorą udział w takich manifestacjach. Fanpage „Racjonalna Polska” na Facebooku słusznie zauważył, że takie „ciacho” się marnuje.

Cóż, brzuszek na starość zdarza się facetom częściej niż można przypuszczać. Sam się dorobiłem sporego kałduna, więc wyśmiewać nie będę. Znajdźmy zatem coś pozytywnego. Pan Sklepowicz przeprosił. Przeprosił po ogromnej akcji, która się rozwinęła w polskim internecie. Dopiero tysiące dosadnych komentarzy zmusiły go do tego. A przecież pan Sklepowicz jest bardzo pobożny i uczciwy, jakże więc tak mógł postąpić? Ten różaniec nad pokaźnym brzuszkiem, jaki to piękny symbol religijności. Nawet w gaciach i na plaży.

Religijnością się pan Sklepowicz chwali, a może raczej afiszuje także na Facebooku. Ale kim tak naprawdę jest ta duchowa podpora „dobrej zmiany” w telewizji i ekspert prawicowych dziennikarzy?
Jest według IPN były m pracownikiem służb. Czy podlega dezubekizacji? Nie, ależ skądże. Wiemy przecież, że „dobra zmiana” popiera swoich „dobrych” komuchów. A reszta narodu, która nie popiera PiS to do dezubekizacji. Sklepowicz pracował we wrocławskiej Wojskowej Służbie Wewnętrznej.W 1976 roku był dowódcą plutonu, skończył w stopniu kapitana. Do 1984 roku był kapitanem I Departamentu MSW, który zajmował się m.in. wywiadem politycznym, ekonomiczno-technicznym czy dywersją. Fajny ekspert prawicowej, antykomunistycznej telewizji.
Po 1989 jak wielu towarzyszy poszedł w biznesy. Ale kiepsko mu szło, więc założył Stowarzyszenie Pokrzywdzonych przez System Bankowy i Prawny. Jako prawnik miał zamiar pomagać poszkodowanym. Jak twierdzi, jest jednym z poszkodowanych. Jednak stowarzyszenie pomaga chyba tylko samemu Sklepowiczowi. Tacy oto wspaniali pobożni prawicowi eksperci objaśniają świat pisowskiemu suwerenowi w TVP Info.

4.6/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.