Gra Giełdą

REKLAMA

Pani Prezes GPW wezwała na 5 minut całą wierchuszkę. Króciutko, bo tylko opierdoliła (słowo adekwatne do sytuacji i osobowości pani Prezes) wszystkich za to, że oceniając podległych  sobie pracowników wystawili zbyt wysokie oceny.

Nie piszę więcej, bo mi ręce opadły.

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

14 Komentarze

 1. Chyba wymienią wszystkich dyrygentów orkiestr, tambourmajorów itd. Zdaniem Prezesa ci ludzie nie mają słuchu.

 2. według mnie tramwajarze i kierowcy autobusów w warszawie zachowują się całkowicie niezgodnie z wytycznymi lepszego sortu narodu – wymienić.

 3. A ci, co zarządzają lasami – różnego typu gajowi, leśniczy, …..? . Nie tylko mają prawo do posiadania fuzji i odstrzelania sobie, w miarę potrzeb, zwierzaczka Toż to może być ukryta opcja PO-wska, niemiecka, putinowska, (niepotrzebne skreślić). Wymienić też trzeba tych, co sadzą młode drzewka, bo przecież mogą zarażać je wrednym kornikiem, czy innym świństwem. Ja bym im nie wierzył, podobnie jak drwalom, co to mogą się nachapać sprzedając drewno na lewo. Gorszy sort może się kryć wszędzie, za każdym krzakiem. Ciężka jest dola Prezesa – tyle trzeba objąć, tyle przewidzieć a wsparcia znikąd. Nawet Be Szydło i pantoflowego trzeba pilnować, żeby nie bryknęli.
  Ciężka jest dola Prezesa.

 4. Patrząc na poczynania pana Szyszko, personel niekoniecznie wymienią, ale wszystkie drzewa to tak. Poczynając od P. Białowieskiej, bo tam zaniedbania są największe. Niektóre drzewa mają metrykę jeszcze z okresu zaborów!

 5. I to waśnie dobitnie świadczy o braku właściwej polityki historycznej w zalesianiu i utrzymaniu drzewostanu. Jak można tolerować w naszej puszczy „białowieszczańskiej” obce elementy, nawet z czasów carskich pochodzące?. Toż to zgroza jest! O czym takie drzewa mogą szumieć? Kogo swoim szumem wychwalać? Toż nie braci Kaczyńskich przecież, ani pryszczatego Sasina, ani Be Szydło naszą prześwietną, ani ……. Najwyższa pora zrobić z tym porządek, inaczej konie z naszych stadnin będą się czuły nieswojo.

  • Tyle że polityków da się wymienić, funkcjonariuszy Ziobry wykarczować, a stuletnie drzewa po wycięciu i przerobienie nie od rosną w kadencję czy dwie…
   Tylko gafy min. Waszczykowskiego pewnie pozostaną po rządach PiS gdy puszcza odrośnie. W końcu minister spraw zagranicznych weszący spiski cyklistów wegetarian trafia się na pewno rzadziej jak raz na sto lat, bo częściej to opinia międzynarodową o nas zdryfuje w okolice Zimbabwe…

 6. Wydaje mi się, że właśnie jesteśmy świadkami zamachu stanu przeprowadzanego przez pis. Z moich obserwacji wynika, że Kaczyński nie planuje już nie oddawać władzy, być może ostatnie wybory były rzeczywiście ostatnie? oby nie.

  • Raczej z przejściem od pełzającego do właściwego…oby tylko nie było zaraz kryzysu gospodarczego.
   A na wsi pomału będzie wrzeć bo obiecali, a tu dopłaty spóźnione, za chwilę UE może je cofnąć, ustawa o ziemi może zagrozić dziedziczeniu gospodarstw a państwo PiS wsadza nosa w handel ziemią… PSL, a dokładnie Żelechowski w wywiadzie mówił, że czekają aż rolnicy pojmą co to znaczą obietnicę PiS czyli do wiosny…może być ciekawie.
   Reszta z nas już widzi co się dzieje, ale jeszcze nie mamy czołgów na ulicach, a nie ma jak Sejmu rozwiązać…więc róbmy swoje i czekajmy aż PiS sam się dalej wkopuje. Wystarczy spojrzeć na Waszczykowskiego…

 7. Tylko jednego nie rozumiem…czy nasze społeczeństwo straciło instynkt przeżycia, czy ludzie boją się odpowiadać inaczej, czy po prostu lubimy za bardzo tą naszą martyrologię i chcemy po tyłu latach zbyt spokojnych i z sukcesami wrócić do tradycyjnych polskich katastrof, rozbiorów, przegranych wojen i powstań…

  Najnowszy sądaż
  PiS 37%
  Po 18%
  Nowoczesna 17 %

 8. Jak na razie słupki stoją – nie wszyscy w Polsce patrzą dalej i usiłują przewidywać. Zastanawia mnie kiedy PiS przejdzie do głównej ofensywy ( Naczelnik Państwa i 10 letnia kadencja Sejmu). Powinni już dawno zacząć kupować posłów. Rolnicy od wiosny są nieruchawi. Osobiście liczę na górników. Mają poczucie siły i doświadczenie w rozróbach. Kasa państwowa będzie pustoszeć i któregoś dnia rząd nie spełni górniczych oczekiwań, bo nie będzie miał czym zapłacić. Do tego węgiel jeszcze bardziej potanieje. I BYDZIE HAJA!!!!

  • Ale rolnicy a) nie są w przybudówce PiS nazywanej jakoś tak na S,
   b) maja swoją partie tj PSL,
   c) maja widły,
   d) pokrywają się z dużą częścią podstawowego elektoratu pis- że wsi, konserwatywny etc. ergo ich odpadnięcie mocno zmniejszy żelazny elektorat Prezesa, a i grupa to dobrze pamiętając któż to ją oszwabił…

Komentowanie jest wyłączone.