Adrian na olimpiadzie

REKLAMA

Adrian na olimpiadzie

Adrian pofrunął do Pjongczangu na spartakiadę. Na razie pseudoprezydent i ciulowy materiał na pseudokibica tak wspierał naszych, że mamy 20 miejsce a medale sportowcy kupują w kiosku z pamiątkami na dworcu PKP. Ale jest w dechę, bo do kadry należy również sztab duszpasterzy którzy na najwyższym szczeblu ogarniają kwestię znakomitych wyników sportowych. Posypanie dyńki popiołem z radomskiego mentolowego nie przyniosło spodziewanych rezultatów, ale lista patentów wydaje się nie mieć końca. Trochę przykro jest kibicom, że dostajemy łomot od saneczkarzy z Nigerii którzy trenują jedynie na PlayStation a śnieg widzieli jedynie na kanale Al Jazeera Meteo ale czuję, że modły poprawią sytuację w tabeli.

Ziobro nie stawił się na wadze gdzie został pozwany w bliżej mi nieznanej sprawie. Od razu raban się zrobił, że jak tak można i w ogóle. A przepraszam bardzo nie po to Zbyszek jest ministrem sprawiedliwości, żeby się włóczyć po sądach!!! Szanujmy się trochę. Sąd przecież dysponuje flotą pojazdów i może podskoczyć do Zbigniewa z kwiatami i przeprosić. Czy Wy chcecie żeby Zbyszek się zaziębił albo, uchowaj panie zaprawił sobie korzonki na cacy i musiał korzystać z kliniki MSW??? To sobie przypomnijcie jak Błaszczak poszedł mleczaka wyrwać to dwa piętra zamknęli, bo dostał esemesiaka z pogróżkami co to się potem okazało, że to był konkurs w radiu Zet. Niech sąd jak już musi koniecznie zorganizuje rozprawę wiosną na kocu w parku, albo w ogródku z lodami a nie do cholery zimą!!!

Z drugiej strony to jednak trochę dziwne, że ministrant sprawiedliwości daje taki przykład ale to już chyba jest taka tendencja. Skoro minister środowiska kultywuje powierzchnie betonowe i wypierdala lasy, bo jakiś detektyw leśny zobaczył dwa korniki siedzące w bukszpanie to jest coś nie halo. A ten kierwa kręglogłowy co został szefem MSW a wcześniej odkiwał trochę w puszce za modernizację wagonu kolejowego i czyjegoś uzębienia. Brakuje jedynie wariata na stanowisku ministra zdrowia chociaż temu niewiele brakuje

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.