HAPPY BIRTHDAY CH*JU

REKLAMA

18 czerwca to bardzo ważna data dla każdego Prawdziwego Polaka. Swoje Urodziny obchodzi bowiem najwybitniejszy z żyjących Synów Narodu Polskiego. I jedna z największych postaci w całej jego historii. Wielki Patriota, człowiek, który całe swoje życie poświęcił służbie dla Umiłowanej Ojczyzny. Najznakomitszy polityk, wybitny strateg, wspaniały przywódca, człowiek, którego zazdrości nam prawie cały świat. I absolutnie nie ma w tym żadnej przesady. Prawie cały, bo poza tą zdegenerowaną, pozbawioną jakichkolwiek wartości i wszelakich autorytetów, zgniłą moralnie częścią tzw. świata zachodniego.

Wszystkich zasług Jego wymienić nie sposób. Na pewno jest to legendarny działacz opozycji antykomunistycznej. Wiem, że zmanipulowani idioci w tym momencie parsknęli śmiechem. Tylko z czego?! Pieprzona targowico, z czego tak rżycie?!?! Z tego, że nie skakał po płotach w Stoczni? Albo nie zatrzymywał tramwajów? Skretyniała bando mitomanów.

Obecnie to główny architekt i twórca Polski naszych marzeń.
Jednocześnie cechują Zacnego Jubilata, moim zdaniem przesadna wręcz pokora i skromność. Nigdy nie pcha się na afisz. Bo przecież gdyby tylko zechciał, mógłby bez żadnego trybu zostać Prezydentem, Premierem, a nawet Królem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
Człowiek nieskalanie czysty, o niezłomnym charakterze i silnym kręgosłupie moralnym. Śmiało można mówić, że to największy i najważniejszy fundament na którym zbudowana jest Nasza Wspaniała Ojczyzna.

Oczywiście nie wszyscy tak sądzą. Są też skrajnie różne opinie. Ale to tylko ludzie o twarzach specjalnej troski, komuniści, złodzieje, polki i polacy (celowo z małej litery) najgorszego sortu, posiadacze genu zdrady stojący tu, gdzie niegdyś stało ZOMO, element animalny, łotry, kanalie, świnie oderwane od koryta, gestapo i inne antypolskie barachło, które nie potrafi, nie chce dostrzec i docenić zasług Czcigodnego Jubilata.

Ale My, Prawdziwi Polacy, dziś świętujmy, cieszmy się, radujmy i jednocześnie bądźmy wdzięczni Opatrzności za to, że dane nam jest dostąpić niewątpliwego zaszczytu obcowania ze świętością. Że dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu jesteśmy świadkami i uczestnikami wielkiego dzieła tworzenia Polski nowoczesnej, silnej, bogatej i bezpiecznej. Dziękujmy za to, że liczy się z nami cała Europa, szanuje nas świat. A wycie skundlonego polityczno – kulturalnego establishmentu jest tego najlepszym i ostatecznym dowodem.

Czcigodny Jubilacie,
Dużo siły i wytrwałości w dochodzeniu do prawdy, zakopywaniu podziałów, budowaniu wielkiego projektu, silnego, nowoczesnego i przede wszystkim katolickiego Państwa polskiego. Bądź światłem na naszej drodze, inspiracją dla tych, którzy kierują na Ciebie swój wzrok. Jeszcze wiele lat bądź naszym przewodnikiem, autorytetem, wzorem do naśladowania.

 

100 LAT DROGI PREZESIE POLSKI !!!!!!!!

5/5 - (2 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. cych Nie chcemy Polski która tak łatwo dała się sprzedać ciemnemu ludowi a reszta naszego społeczeństwa nie jest traktowana sprawiedliwie ani uczciwie przez dzisiejszą władzę każdy obywatel powinien być równy wg prawa ! Macie prezydenta który szkodzi naszemu narodowi swoim długopisem ! Gardzicie całą Polską !

Komentowanie jest wyłączone.