Szczyt w windzie

REKLAMA

Szczyt w windzie

Reprezentant pisuaru dowodzący publiczną kablówką raczył objawić iż oglądalność wystartowała do góry jak prom kosmiczny i nie miało to nic wspólnego z mundialem. Oczywiście. Do tej pory publiczną oglądał jedynie Kurski z narzeczoną. Obywatele szturmowali programy TVP gdyż w serialu M jak majtki dokonano ekshumacji tragicznie zmarłej Hanki. Mało tego, udało się ją skutecznie reanimować i będzie grała w niemieckim porno. Teraz dopiero się wpływy z abonamentu RTV poleją szerokim strumieniem.

Krzywousty zderzył się z rolnikami którzy znowu mają jakieś „ale”. A ja przepraszam czy Matołusz ma wpływ na ilość pszenżyta zebranego z kwintala? Niech gospodarze przestaną marudzić, zawierzą plony i żniwa Maryi, opierdolą kombajny i traktory na giełdzie w Słomczynie a będzie im dane. Przy okazji spiknięcia z farmerami Krzywousty mógł się poczuć jak nasi na mundialu. Został poważnie wygwizdany. Troszeczkę pomyślunku i empatii!

Premierowi i tak nie jest łatwo ze świadomością że za młodego był bity widłami. Poza tym zapytano Matołusza co sądzi o uległym zachowaniu prezydenta azbestowego mocarstwa wobec tego bolszewika Putina. I pani premier powiedział, że żadnych oznak uległości ani czapkowania w stosunku do tego bydlaka który nam ponad 8 lat wrak oddaje nie zauważył. Widocznie oglądał w masce do spawania migomatem ale przecież ładnemu we wszystkim ładnie.

Adrian pofrunął szczytować do Finlandii. Kiedy klęczał sobie przy windzie pojawił się Donald Trump co to na ondulację z pakuł. Rzucił Adrianowi pięć baksów i chwilę zagadał. Ja nie wiedziałem że z Maliniaka taki wirtuoz dyplomacji. W 60 sekund załatwił zniesienie wiz. Dla obywateli Burkina Faso ale zawsze. W gminie Wagadugu podobno od tego czasu się do Adriana modlą co naturalnie stanowi o wyjątkowości jego pontyfikatu

Kuchciński co to na co dzień bawi się laską w parlamencie wysmażył kompona w internetach. Migusiem się podciągnąłem z wydarzeń historycznych. Otóż dopiero teraz wyszło na jaw że na ustawce pod Grunwaldem nasi najebali również Turkom i to tak że aż im rdza z roboczej odzieży leciała . Poza tym Marek zaczął wydawać zakazy wstępu do parlamentu osobom niepełnosprawnym. W związku z tym mam pytanie czy klub parlamentarny Pierdoły i Sieroty będzie teraz obradować w tym wypożyczonym namiocie?

5/5 - (5 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.