Zbrodniarz oczyszczony z zarzutu

REKLAMA

Tytułowym zbrodniarzem, który na mocy decyzji Rzecznika Dyscyplinarnego dla Nauczycieli przy Wojewodzie Lubuskim nie został postawiony w stan oskarżenia za „prezentowanie w mediach społecznościowych wypowiedzi pełnych agresji wobec kościoła katolickiego i władz państwowych”, oraz „uchybienie godności zawodu i obowiązkom nauczyciela” jest pewien wuefista z Żagania, który dopuścił się haniebnego czynu udostępniając na swoim koncie facebookowym jeden z odcinków serialu dokumentalnego pt. „Ucho Prezesa”. Serial ten jak powszechnie wiadomo jest bardzo chętnie oglądany przez zdegenerowaną część polskiego społeczeństwa, byłych komunistów, pracowników dawnych organów bezpieczeństwa, złodziei, zidiociałych lewaków, osoby ze środowisk LGTB, wojujące czarnymi parasolkami dzieciobójczynie, element animalny oraz innych obywateli tzw. specjalnej troski.

Dla Pana Bartłomieja Wosia ten koszmar na szczęście się już skończył. Za kpienie z demokratycznie wybranej władzy, wspieranie Jerzego Owsiaka i „bezpardonowy atak na Kościół katolicki” nie zostanie dyscyplinarnie zwolniony z pracy. Ciekawe jakie będą w związku z tym dalsze działania anonimowego rodzica – kapusia, który poprzez swoje żarliwe uczucie do miłościwie nam panujących Jaśnie Panów, postanowił narobić nauczycielowi gorszego sortu koło pióra? Może w ramach walki z wrogimi siłami zdecyduje się na zabranie swojej pociechy z tej żagańskiej Stajni Augiasza?

Na pewno sporą odwagą wykazała się tu osoba wspomnianego Rzecznika Dyscyplinarnego, która postanowiła umorzyć postępowanie dotyczące facebookowej działalności Pana Bartłomieja Wosia. Zamiast przykładnie ukarać nauczyciela (zwolnienie z pracy, dożywotni zakaz wykonywania zawodu, a nawet pozbawienie czynnego prawa wyborczego) RD oznajmił, że we wpisach nauczyciela nie dopatrzył się treści uchybiających godności nauczyciela. A przecież Wybrańcy Suwerena nie znają litości. Wydaje się, że kwestią czasu jest zmiana osoby pełniącej funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego na kogoś „bardziej godnego”.

Panu Bartłomiejowi Wosiowi tym razem się upiekło. Niemniej uważajcie co udostępniacie i co „lajkujecie” na swoich Facebookach i innych portalach społecznościowych. W gronie Waszych przyjaciół, znajomych, przełożonych też może trafić się jakiś nadgorliwy proPiSowski popapraniec, któremu nie spodoba się Wasz „lajk” pod informacją o kolejnym rekordzie WOŚP, szyderczy wpis pod newsem o kolejnych sensacyjnych ustaleniach smoleńskiej speckomisji, albo prześmiewczy komentarz pod zdjęciem Pana Prezydenta Adriana Dudy.

zdjęcie Fakt.PL

5/5 - (3 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.