Znikające wpisy

REKLAMA

Honorowy strażnik długopisu i rezydent Jarosława Kaczyńskiego w pałacu namiestnikowskim porusza się w świecie polityki z gracją kulawego mastodonta. Dziś pojawił się oficjalny tweet o podanej niżej treści.
prezioduda
Parę minut wpis zniknął, ale oczywiście Duda nie wie, że z internetu nic nie znika. A Duda Watch działa i zapamiętuje każdą wpadkę.
Cóż poza tym? Dobra zmiana w telewizji nastąpiła i o dziwo kropa w kropę przypomina urząd cenzury z Mysiej. Ze strony zniknęła dziś wygłoszona opinia grafologa, który śmiał zauważyć, że podpisy na tych rzekomo autentycznych podróbkach Służby Bezpieczeństwa wyglądają na podrabiane. Na szczęście internet już też zapisał wszystko. Screeny ze strony internetowej zapisano, ale film znikną z TVP Info.

Jeżeli chodzi o sam podpis, są tutaj szczególne części które mogą świadczyć o próbie odwzorowania cudzego podpisu. Gdy piszemy zwykłą literę, jest to linia ciągła. Przy próbie odwzorowania ręka jest wolniejsza, również się zatrzymuje i w tym momencie powstają załamania, zgrubienia, i właśnie w tym podpisie są one widoczne

Pozostaje się zastanawiać, kiedy na ulicach pojawią się czołgi strzegące dobrej zmiany.

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. Trocki przyjmując nazwisko zmienił imię z Lejb na Lew.
    W dzisiejszej prasie podano, że badane w 2008 kwity SB /które sprawdzający uznali za fałszywki/ pisane były na papierze ze szwedzkimi znakami wodnymi. Może dlatego teraz IPN znalazł u Kiszczaka tylko kserokopie.

Komentowanie jest wyłączone.