Póki my żyjemy

REKLAMA

Póki my żyjemy

Ten tekst jest w zasadzie reklamą. Dotyczy książki, powieści political fiction opowiadającej o całkiem współczesnych wydarzeniach. Najpierw posłuchajcie autora:

A tu od rana te męczące całodzienne rytuały – te chore msze jawiące się coraz bardziej jak jakieś gusła afrykańskie z dymami i świętymi wafelkami, potem rajd po cmentarzach i w końcu to. Najdłuższy comiesięczny dystans na nogach, jaki pokonywał…

„Póki my żyjemy” to powieść z gatunku political fiction, której autorem jest Konrad Knop. Akcja rozpoczyna się w chwili katastrofy w Smoleńsku. Okazuje się, że prezydent z małżonką przeżyli katastrofę. Wydawałoby się, że jest to wstęp do całkiem innej wersji historii. Przecież wszystko mogłoby się potoczyć inaczej. Ale czy na pewno? Jaką rolę w naszej rzeczywistości odgrywa demoniczny Tadeusz Rydzyk z Torunia i czy Antoni Macierewicz to wariat? Ciekawa i skłaniająca do myślenia książka.

Przeczytajcie recenzję. Wejdźcie na koniec na stronę funduszu crowfundingowego i wspomóżcie autora, by mógł wydać książkę.

4.7/5 - (3 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.