Premier specjalnej troski

REKLAMA

Los osób niepełnosprawnych

Ponieważ już unijni biurokraci za dużo sobie pozwalali Jarek zadysponował aby spakować w Pekaes nasz hit eksportowy. W związku z tym wrzucono do środka lokomocji największego przygłupa i Matołusz znalazł się w Strasburgu. Stacje telewizyjne, zwłaszcza te polskie, zatrudniły na umowę zlecenie tłumaczy, aby rodacy mogli zrozumieć, o czym Krzywousty pier***. Ten chodzący dyktafon zarejestrował wszystko co prezes powiedział. No i się zaczęło.

Morawiecki się rozpędził i teraz Europa jest przekonana że jesteśmy gospodarczą potęgą a Chińczycy przyjeżdżają na korepetycje. Kiedy niemieccy dyplomaci wyszli do kibla zajarać, reszta usłyszała że Mercedes, BMW i Audi to polskie koncerny motoryzacyjne. Zapytano o dług publiczny. Krzywousty przyznał, że kiedyś pożyczył od mamy czternaście złotych na taksówkę ale już oddał i o żadnym długu nie ma mowy. Podkreślił również że jest polskim kombatantem i walczył z komuną. Miał wtedy 12 lat i jak był na półkoloniach dzieci wątłych nazbierał do słoika pokaźną ilość korników i po powrocie do Warszawy wrzucił Jaruzelskiemu do ogródka. A jak Kiszczak brylował w telewizji to Mateusz pokazał komuchowi język.

Troszeczkę w sprawie sądów się sierota poplątała. Matołusz stwierdził że po zmianach w sądzie najwyższym sędziowie są bardziej niezależni. Zapomniał jedynie dodać że niezależni od opozycji. Ogólnie to gdyby tego jełopa podłączyć podczas przemówienia do wariografu, w całym Strasburgu wywaliłoby korki

5/5 - (44 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.