Czarno na białym

REKLAMA

Fotomontaż, który pojawił się na stronach internetowych w związku z wizytą u papieża Beaty Szydło, której Jarosław Kaczyński przydzielił zadanie udawania premiera Polski, bardzo dokładnie oddaje nastrój wielu milionów Polaków w ostatnich dniach.
Kłamstwa, gra pozorów, manipulacje to jedyne zdolności pisowskiej „dobrej zmiany”, nie bez powodu nazywanej potocznie dojną zmianą. Jeśli poprzedni rząd zatrudniał ludzi ze swoich kręgów, to był nepotyzm i rządy kolesi, gdy dziś to samo robi PiS, to już nie jest nepotyzm, to jest zatrudnianie wybitnych fachowców. Cóż z tego, że od fachowców konie zdychają, ważne że to dobrzy są fachowcy.
Były prezes Totalizatora Sportowego miał rzekomo zażyczyć sobie mercedesa w złotym kolorze, luksusowa fanaberia prezesa okazała się używanym mercedesem w kolorze szarobeżowym, ale dla PiS jest to symbol bizantyjskiego sposobu sprawowania władzy przez poprzednią ekipę. Nadal nie widzę, by ministrowie Szydłowej jeździli używanymi golfami drugiej generacji.
Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, co musi się jeszcze wydarzyć, by rzesza pisowskich lemingów zrozumiała, że prezesunio wydymał ich bez mydła.
klony

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. gdyby na niej był kaczyński zamiast Szydło, to mi zrobiłaby noc. mokrą noc. zsikałbym się ze strachu 😉

Komentowanie jest wyłączone.