Macierewicz w szopce

REKLAMA

W zasadzie wszystko, co się dzieje od wyborów to jakaś szopka. Jednak nie o to nam chodzi.
Właśnie Gazeta Wyborcza podała, że prawicowi (hm.. chyba raczej konserwatywni tylko) publicyści odkryli figurkę Macierewicza w jednym z krakowskich kościołów. Figurka z rysami ministra bezbronności narodowej ma rzekomo być jednym z Trzech Króli.

z-szopki-1

Niestety musimy zmartwić chcących się modlić do Macierewicza wyznawców PiS. Ksiądz z owego kościoła zaprzeczył, by była to figurka Macierewicza.
Jednak mamy też dobrą wiadomość. Figurka posła Macierewicza znajduje się w każdej szopce bożonarodzeniowej. Zaznaczyliśmy ją czerwoną strzałką.

z-szopki2

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. A jednak. Wtajemniczeni twierdzą, że to Macierewicz jest jednym z Trzech Króli. Po cichu dodają, że w darze przyniósł trotyl. 😉

    • Trotyl zmieszany z opiłkami metalu, żeby było „ciekawiej”, czyli bardziej wybuchowo. Mówią też, że Waszczykowski był poganiaczem jego wielbłąda, w celu poznania innych narodów i zwyczajów, co miało zaowocować umiejętnościami potrzebnymi w dyplomacji, na przykład jak dobić targu z Cameronem w temacie „wy nam dacie bazy NATO a my przymkniemy oko na fakt, że przestaniecie płacić socjal waszym, tfu (!) naszym Polakom, co się pałętają u was”.

Komentowanie jest wyłączone.