Piękni dwudziestoletni

REKLAMA

Dzięki zwycięstwu PiS młodzież dziś ma przed sobą perspektywy. Nie to co kiedyś, gdy swój bunt wyrażała pisząc na murach dźwięczne i obiecujące CHWDP albo JP 100%. Dziś dumnie piszą obok tradycyjnych napisów jeszcze „Śmierć wrogom ojczyzny”. Pięknie nam rośnie ta młodzież, ci wspaniali bohaterscy patrioci.
Wreszcie też ich potrzeby zauważone zostały przez producentów i dziś taki wspaniały młody patriota moze sobie kupić koszulkę z żołnierzami wyklętymi, kij bejsbolowy ze znakiem Polski Walczącej. Nie żeby zaraz w bejsbola grali, ale przecież „zawsze znajdzie się kij na jakiś tam wrogi ryj”. A moda narodowa się rozwija. Koszulki, dresy, trampki z nadrukami, a jak ci ślicznie się ubiorą to aż łza w oku się kręci.
moda
Jak się rozbiorą też. Bo piękni są i tacy męscy. A teraz jest też moda na patriotyczne tatuaże. Można sobie na przykład pięknego orła dać wytatuować na ramieniu. Ślicznie to wygląda.
patrioci
A… gdyby ktoś miał wątpliwości co do zdjęcia u góry. To starożytny polski zwyczaj oznaczania swojego terytorium. Już Bolesław Chrobry obsikał Złotą Bramę w Kijowie, a woje Krzywoustego nasikali do Bałtyku. Tu patriotyczna młodzież obejmuje we władanie Muzeum Narodowe.

5/5 - (4 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.