Platforma w górę

REKLAMA

Poparcie dla PiS prawie bez zmian. Nadal ponad 34% wyborców. Działa magia 500+, a jeszcze nie ruszyła inflacja i koszty, które poniesiemy wszyscy z powodu podwyższenia cen benzyny, podatku bankowego i handlowego oraz odpływu kapitału zagranicznego z Polski. Natomiast widać, że ruszyło w górę poparcie PO, nic dziwnego, bo ta partia ostatnio zachowuje się bardziej spokojnie i racjonalnie. Za to spadło poparcie dla partii Ryszarda Petru. Chyba to „światełko w tunelu” mu zaszkodziło. A potem jeszcze dość głupawe powtarzanie pisowskich oszczerstw wobec Tuska, który rzekomo „uciekł z Polski”.
PSL za to słabnie i jak widać z wykresu obecnie już nie miałby szans na zaistnienie w sejmie. Podobnie SLD i partia Razem. Korwin również poza sejmem.
sondaz

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. Martwi mnie jeszcze spore poparcie dla Kukiza ale mam nadzieję, że będzie miał tendencję spadkową. Razem jeszcze za mało jest w mediach by na stałe utrwalić się w umysłach wyborców. W każdym razie odwalają kawał dobrej roboty. I pomysły mają naprawdę na poziomie.

Komentowanie jest wyłączone.