Siódme niebo nienawiści

REKLAMA

fala nienawiści

Zalewa nas fala nienawiści. Kaczyński i jego prymitywna banda zdołali wyzwolić w ludziach najgorsze instynkty. Przekształcili ich jednocześnie w kompletnie bezradną masę. Cofnęli do czasów dzieciństwa.
Zdziecinnienie to objawia się w ciągłych roszczeniach i chciejstwie życia w państwie opiekuńczym. Opiekuńczość jednak kosztuje. Jest nią posłuszeństwo i ślepe oddanie. Słowem : morda w kubeł.

Narodziło nam się nowe społeczeństwo. Prawdziwi Polacy.

Prawdziwy Polak ma w dupie wykształcenie, bo co ono dzisiaj jest warte? Dba za to o zaspokojenie potrzeb dnia codziennego, bo bez ich zaspokojenia życie to szajs. Pełny kałdun idzie w parze z pustym łbem. Nie rozum, ale wierność dzisiaj jest ważna. Trzeba przecież naprawiać Polskę w imię dobrej zmiany.
Myślenie w dzisiejszych czasach jest dewiacją, za to wiara najwyższą wartością, historia świętością, a wielcy Polacy wzorem. Kto jest tym wielkim Polakiem, prawdziwy Polak dowie się od władzy. I będzie go wielbił bezgranicznie i bezkrytycznie.
Prawdziwy Polak dał już sobie wmówić, że ofiary nie ponosi się za wolność czy prawo do własnych osądów, ale za wiarę. W co wierzyć Polak również dowie się od władzy.
Takie życie, składające się z powtarzanych słów i gestów jest może i do cna upodlone, ale za to wygodne.
Społeczeństwo uśpione darami nigdy nie stanie na granicy. Gdyby stanęło, musiałoby wtedy skoczyć w przepaść wolności.
A tam na dole jest inny świat. Dla prawdziwego Polaka przerażający. Bo sam musiałby tam decydować o tym, co jest złe, a co dobre.
Wiem, że są też nie prawdziwi Polacy. Na razie uśpieni. Gdy się wreszcie obudzą wezwani krzykiem przez jednego z nielicznych odważnych, staną na granicy i … skoczą.

5/5 - (8 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.