Ból głowy w Kurwizji

REKLAMA

Ból głowy w Kurwizji

Twitterowy profil programu „Strefa Starcia” postanowił wesprzeć PiS w walce o katolickość i świętość rodziny oraz chrześcijańskie 500 Plus. Ogłosili sondę na temat stosunku do adopcji dzieci przez homoseksualistów. Niestety już po południu okazało się, że 53% głosujących jest za. I jak tu zrobić z tego program? Ogłoszono, że trolle Sorosa zapłaciły 30 tysięcy za zmanipulowanie tej sondy, gdzieś u jakichś lewaków w Bangladeszu lub Pakistanie. Zatem sonda jest niewiarygodna i trzeba ją usunąć.

Jakiś czas potem kolejny prawicowy profil na Twitterze postanowił sondę powtórzyć. Zapomniał chyba, że lewactwo jest bogate i na pewno znajdzie kasę na powtórkę. Tym razem okazało się, że popierających adopcję dzieci przez homoseksualistów jest jeszcze więcej. Smuteczek w Stumilowym lesie.

Prawda zaś jest taka, że chyba większość obywateli przestała się łapać na prymitywną ideologię partii Jarosława Kaczyńskiego, z ktorego Lech Wałęsa się kiedyś śmiał, że zaprosi na urodziny nawet Lecha z żoną, a Jarosława z mężem. Tak tylko sobie żartował?

5/5 - (11 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.