Wygraliście

REKLAMA

Wygraliście

Zdradzieckie mordy, kanalie, gorszy sort, element animalny, sodomici, KODomici, ojkofobi, ubeckie wdowy, resortowe dzieci, bydło, komuniści i złodzieje, gestapo, gen zdrady, Targowica. To tylko część z bogatego słownika partii rządzącej. Do tego jeszcze dołączmy neonazistów popierających władzę, którzy krzyczeli śmierć wrogom ojczyzny. Ten „koncert życzeń” trwał od lat, a od 2015 roku zyskał siłę państwowej telewizji. Jaką widzimy dziś Polskę? Czarną jak piekło.

Agresja w polityce nie jest nowym zjawiskiem i nie Polacy ją wymyślili. Jednak to bracia Kaczyńscy, paląc kukłę urzędującego prezydenta Lecha Wałęsy, dodali nienawiść do stosowanych przez siebie politycznych argumentów. To po śmierci Lecha Kaczyńskiego, zwolennicy bliźniaków podzielili Polskę na tych, którzy wierzą w zamach na najlepszego prezydenta od czasów chrztu w 966 roku, a zdradziecką resztę, która w zamach nie wierzy.

Na tej nienawiści partia Kaczyńskiego zbudowała swą polityczną tożsamość, a po drodze przygarnęła nazistowską hołotę z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Marsze nienawiści nazywano marszami niepodległości. A po zdobyciu władzy dalej trwał ten seans odczłowieczania przeciwników, zabierania im prawa do czucia się Polakiem, do bycia człowiekiem.

Nie. W Polsce nie ma dwóch stron konfliktu. Jest PiS mieniący się prawdziwymi Polakami i cała reszta – zdrajcy oraz idioci. Tak. Dziś nienawiść jest wszędzie. Poniżani, bici i szarpani przez policję, zastraszani ludzie też zaczęli odczuwać nienawiść. Cienka jest granica pomiędzy policzkiem wymierzonym opozycjonistce skandującej „Konstytucja”, a nożem wbitym w serce prezydenta Gdańska.

Wygraliście. Dzięki wam rezygnację złożył Jurek Owsiak. Bezrobotny bloger Matka Kurka, prywatnie Piotr Wielgucki, posłanka Krystyna Pawłowicz, przedstawiciele rządu i Kościoła opluwający WOŚP od lat, powinni być dziś szczęśliwi. Wygraliście. Oto ziściły się wasze marzenia. Zniszczyliście Owsiaka, zniszczyliście finał WOŚP, nie żyje znienawidzony przez was prezydent Gdańska. Dziś zbudowaliście wreszcie Polskę waszych marzeń, prawdziwą Czwartą Rzeczpospolitą.

matka Kurka

4.7/5 - (16 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

  1. Cóż tu dodać. Zginął człowiek jest ofiarą tego podziału. Odebrano mu życie w tak pięknym momencie, w którym nikt by nie uwierzył, w odliczaniu (7) światełka do nieba. To zrobił bandyta nie był chory psychicznie, był i jest chory z nienawiści. Tak został wychowany z kogoś czerpał wzory. Nie wstydźmy się o tym pisać. Ta prawda musi zostać przekazana nam. Boję się, że będzie inaczej. Za parę dni obudzą się demony zła, heiterzy i ludzie uważający się „za prawdziwych Polaków”.

  2. Polska stala sie krajem rasistow.Wspierana przez rzadzaca klike i podporzadkowane organy sadowe czuje sie bezkarna.Historia kolem sie toczy.Jednego Adiego juz mielismy.Teraz
    jestesmy na dobrej drodze do wychodowania nastepnego.

Komentowanie jest wyłączone.