Lista hańby

REKLAMA

Lista hańby

Zgodnie z wiedzą współczesnej medycyny homoseksualizm nie jest chorobą. Homoseksualizm nie jest przenoszony przez wirusy, ani bakterie. Nie jest dziedziczny. Nie można się nim zarazić. Nie można stać się homoseksualistą z powodu zarażenia, ani dla zabawy, czy komuś na złość.

Kiedyś osoby homoseksualne skazywane były na śmierć, potem na więzienie, czasem na upokarzające i okrutne praktyki z hipokryzją nazywane „leczeniem z homoseksualizmu”. Dziś w XXI wieku są nadal troglodyci, którzy chcieliby „leczyć” homoseksualistów. Parlament Europejski przyjął poprawkę, która w Europie zakazuje takich szamańskich, często sadystycznych i nienaukowych praktyk. Wśród polskich europarlamentarzystów było jednak 25, którzy się temu przeciwstawili.

25 troglodytów rodem ze średniowiecza.

25 zacofanych homofobów. 25 poddanych Kościoła Katolickiego, który jest zwolennikiem owego rzekomego leczenia.
Trójka zacofanych homofobów z Platformy Obywatelskiej – Danuta Huebner, Janusz Lewandowski i Marek Plura.
Zastanówcie się, zanim w przyszłości oddacie na nich głos. Oni niczym się nie różnią od pozostałej bandy z PiS.
Pozostali to: Ryszard Czarnecki, Anna Fotyga, Beata Gosiewska, Czesław Hoc, Robert Iwaszkiewicz, Marek Jurek, Jarosław Kalinowski, Sławomir Kłosowski, Janusz Korwin-Mikke, Zdzisław Krasnodębski (nowo wybrany wiceprzewodniczący PE), Urszula Krupa, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Mirosław Piotrowski, Tomasz Poręba, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Jacek Saryusz-Wolski, Kosma Złotowski, Stanisław Żółtek.

A co na to Maciej Wąsik?

5/5 - (4 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.