Piszcie, co chcecie

REKLAMA

Dziś Gazeta Wyborcza podała, że narodowiec, który z obrażania Papieża Franciszka uczynił swoje polityczne credo, zwolennik dyktatury i likwidowania opozycji, będzie miał za kilka dni miał otwarte spotkanie z publicznością w Gdańsku, zaś salę na spotkanie użyczy mu Hotel Dal, należący do NSZZ „Solidarność”.
Katolicki i mający za patrona księdza Popiełuszkę związek zawodowy ułatwia spotkanie z publicznością osobnikowi, którego jedynym sposobem na istnienie jest obrażanie głowy Kościoła Katolickiego. Interesujące.
Jerzy Urban i jego antyklerykalne wystąpienia, przy mowie nienawiści Kowalskiego to milutkie żarty. A co na to Solidarność?

Nie będziemy udzielać komentarza w tej sprawie. Piszcie, co chcecie.

Tak oto skomentował sytuację rzecznik związku Marek Lewandowski, poproszony przez dziennikarzy o komentarz. Czy nie należałoby pomyśleć, nad tym by „Solidarności” odebrać prawo do używania logo i nazwy? Stawiamy pod pręgierzem Piotra Dudę, Marka Lewandowskiego i cały pseudozwiązek.

5/5 - (12 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. przede wszystkim co na to kościół ?? powinien się odciąć od tej imitacji prawdziwej Solidarności Pana Wałęsy i jego kolegów !!

  2. Widocznie komuś na rękę osoba plująca jadem faszystowskim. Tam długo jak będzie potrzebny. Niech nie zapomina jak skończył Roehm gdy Hitler uznał go jako zagrożenie dla swojego panowania. Spuścił go do kanału i to niemal dosłownie.

Komentowanie jest wyłączone.