Kaczyński ty lewaku!

REKLAMA

Kaczyński ty lewaku!

Po dzisiejszej reorganizacji bulterrier i fighter dobrej zmiany Krystyna Pawłowicz aka Krystyn Pawłowic oznajmiła:

Panom Ministrom Janowi SZYSZKO,Witoldowi WASZCZYKOWSKIEMU i niezłomnemu Antoniemu MACIEREWICZOWI ,których -niestety- służby i lewactwo znowu pokonały,za ich służbę Polsce,moi Wyborcy i ja -DZIĘKUJEMY !

Posłanka Pawłowicz na pewno wie, co mówi. Albo mówi, co wie. Skoro twierdzi, że lewactwo i służby (w domyśle – tajne służby) wykopały Macierewicza, Szyszkę i Waszczykowskiego, to chyba jest prawda. A skoro wykopano ich za wiedzą zgodą i pełnym błogosławieństwem Prezesa Nad Prezesami, Naczelnika Ojczyzny, Zbawcy Narodu Jarosława Kaczyńskiego, to konkluzja może być tylko jedna i straszna!

Kaczyński ty lewaku!

W tej sytuacji plotki o współpracy Kaczyńskiego z tajnymi służbami w okresie PRL nabierają nowego wymiaru. Znów wszyscy będą pytać: dlaczego go nie internowano? Służba Bezpieczeństwa zlękła się Jarka? A może Jarek zląkł się służby? Czy Antoni Macierewicz dysponujący tajną wiedzą już od 1992 roku ujawni najtajniejsze z tajnych teczek? Czy też zwyczajnie odleci ma Marsa?

Tymczasem ojczyzna w potrzebie a tu trzech najważniejszych ministrów zabrakło. Szyszko nie zdążył wyrżnąć całej puszczy i wszystkich lasów, więc zbrojne oddziały totalnej opozycji będą miały gdzie się chować ze swoimi rebelianckimi oddziałami. Waszczykowski nie zdążył wypisać Polski z UE i ONZ, i nadal jest przynajmniej ze 40 krajów, w których nie zdążył ośmieszyć Polski. Macierewicz nie dokończył tworzenia bojówek WOT, które można by wysłać przeciw totalnej opozycji.

Może chociaż dobra zmiana wpadnie na pomysł, by Antoniego Macierewicza mianować ambasadorem w Rosji, by nadal odzyskiwał wrak tupolewa. (Sorry Mariusz, musiałem ci to ukraść.) Drżę i płonę z niecierpliwości. O Święty Antoni o Święty Antoni teczki zgubiłem pod miedzą…

4.9/5 - (11 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. A może chodziło po prostu o odsunięcie od stołków ludzi zbyt blisko związanych z Rydzykiem, by słuchali Prezesa jak wyroczni?

  2. E, wybory idom. Schowali najwiekszych oberwancow, zyskujac elektorat centrowy. Po wyborach znow bedzie rekonstrukcja.

    Polak przed i po szkodzie – glupi.

  3. Obydwaj panowie mają rację. Kaczyński chyba się troszkę zaniepokoił wzrostem znaczenia osobników popieranych przez Rydzyka i postanowił mu przypomnieć, kto naprawdę decyduje. Ale też chodziło o usunięcie najbardziej kontrowersyjnych idiotów, aby nieco wewnętrzną atmosferę uspokoić. Ci nowi to też debile, ale mniej słynni. 😉

Komentowanie jest wyłączone.