Krajobraz po bitwie

REKLAMA

Podsumowanie

Parlamentarzyści zwycięskiego ugrupowania ruszyli z kopyta do zajęć. Poseł Czarnek, były wojewoda lubelski raczył oświecić naród do czego zostały powołane kobiety. Nie spłodzone i urodzone, ale powołane. Przez rzecz jasna najwyższego. Otóż moi drodzy zostały stworzone do rodzenia. Rodzenia jak najwięcej i jak najszybciej. Najlepiej na akord w systemie trzyzmianowym. Państwo zapłaci za usługi porodowe 500 stów od ciemiączka.

Posłowi Przemusiowi wtóruje posłanka Dominika Chorosińska per domo Figurska znana z serialu „M jak majtki” oraz brawurowej kreacji w kinowym hicie „Smoleńsk” (cztery dni na ekranach). Sama stwierdziła autorytatywnie że kobity marnują czas zamiast chodzić z brzuchem. Co racja to racja. Niech starzy będąca w starszakach córkę zamienią za dwa cielaki albo pół stada owiec i mają z głowy wieczne jęczenie o smartfona. Pozna dziewczyna Tymoteusza gdzieś na oazie i przyrost naturalny będzie jak ta lala.

Budżet jest teoretycznie przygotowany. W praktyce już nie jest tak kolorowo. PiS wygrał wybory i teraz się zaczną po dupach drapać, skąd wziąć hajs na spełnienie obietnic. Na pierwszy ogień pójdą resztki z OFE. Ale po wyschnięciu źródełka będzie już trudniej. Co prawda Jarek, jako doświadczony biznesmen z kartą lojalnościową sieci sklepów z akcesoriami dla zwierząt „Meduza”, wie gdzie leżą konfitury. Otóż moi mili na kontach bankowych przedsiębiorców. Z tym, że przedsiębiorcy już planują rejestrowanie firm w Ołomuńcu i Jarek będzie miał pod górkę, jak jego elektorat do szkoły. Ale co by nie mówić, będziemy mogli się w przyszłym roku pochwalić zajęciem pierwszego miejsca w kategorii „najwyższa inflacja w Europie”. Konkurencji opadną kopary. Partia rządząca już zapewnia o wcześniejszym wieku emerytalnym. Będzie można śmignąć na emeryturę w wieku 53 lat. Dotyczy kobiet które przepracują 35 lat. Czyli per saldo muszą zacząć pracować w wieku 18 lat. Do tego czasu muszą się uwinąć z rodzeniem potomstwa. Szerokości życzę.

Jeszcze będzie promocja dla nauczycieli, ale nic specjalnego. Muszą chyba 30 lat chodzić po szkole z wiadrem na głowie. Adam Andruszkiewicz pseudonim artystyczny „Faflun” zakomunikował, że użyje wszelkich mocy jakie widział w japońskich bajkach, aby prześladować osoby nieheteronormatywne. Narzeczonej Adasia, która w Rzymie otrzymała pierścień oraz bukiet badyli, radzę, aby sprawdziła czy oblubieniec, czegoś przed nią nie ukrywa. Zakończyła się druga obserwacja Antoniego Macierewicza. Po półrocznej kwarantannie w szafie, u badanego nie stwierdzono klaustrofobii i przed wyborami prezydenckimi Antek zapewne dostanie porządny stołek i fuchę w jakiejś komisji. Wydaje mi się, że przewodniczący komisji ds. zgonu Szyszko to absolutne minimum. Trzeba tylko przy pomocy parówek oraz puszek po browarze udowodnić, że zator wystąpił w wyniku zamachu.

Po wywczasach powrócił do roboty „pancerny” Marian. Koledzy z PiS myśleli, że Maryjan zwolni fuszkę i zajmie się prowadzeniem burdelu, ale się zawiedli i to srogo. Banaś powiedział, że jeszcze ma dużo sił i poprowadzi dwa biznesy jednocześnie. Patrząc na to, jak rządzi PiS, można powiedzieć że są to pokrewne gałęzie gospodarki.

U Ziobry zajebiście. Gnębi przestępców skutecznie. Najlepszym dowodem jest gangus ze Szczecina, pan Roman. Przed tym, jak został przewodniczącym grupy przestępczej, pływał jako marynarz w Polskiej Żegludze Morskiej. No ale było mało i pan Romek przeszedł na ciemną stronę mocy. Niestety zapomniał, jak prężnie działa w Polsce wymiar sprawiedliwości i organy ścigania!!! Wpadł na rabunku, dosłownie na gorącym uczynku. Podpierdolił, a w zasadzie zeżarł w dyskoncie spożywczym cukierka o wartości 40 groszy. Gdyby na dachu naprzeciw leżał snajper być może strat udałoby się uniknąć. Niestety nie leżał. Pan Romek od kary się nie wywinął. Na szczęście dla niego jest moratorium na wykonywanie kary śmierci, bo już by dyndał na lince jak brelok. A tak gangster o którego 30 lat temu Pruszków walczyłby z Wołominem na ostre pestki wyłapał tylko 20 godzin prac społecznych.

4.9/5 - (9 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.