Magia uczuć ojcowskich

REKLAMA

Do bezprecedensowego przypadku miłości ojcowskiej doszło w Strzegomiu w hrabstwie dolnośląskim. Dyżurny komendy policji w tym właśnie mieście został poinformowany o wyjątkowym akcie opieki nad potomstwem. Gdy usłyszał o co kaman to aż mu się pagony uniosły. Otóż według relacji świadków tego historycznego wydarzenia o godzinie siedemnastej trzydzieści nad ranem pod jednym ze sklepów monopolowo-warzywniczo-budowlanych stał wózek dziecięcy na strzegomskich tablicach rejestracyjnych.
Obok wózka w pełni oddany i kompatybilny z powierzchnią chodnika trwał tatuś. Policjantom z patrolu który został wysłany na miejsce zdarzenia łzy wzruszenia zakłócały prawidłowy zmysł wzroku do tego stopnia, że wycieraczki szyby przedniej zamontowali wewnątrz radiowozu. Po dotarciu pod dyskont okazało się że tatusia nie ma i pozostał only osesek, który za chuja nie chciał powiedzieć gdzie się oddalił jego stwórca. Pojawiły się podejrzenia, że padre skoczył do chaty po pieluchy, coś cieplejszego na grzbiet i pewnie bobo fruit, albo nawet pysia.
Patrol zapakował cherubinka do bolidu i pognał trochę się rozejrzeć po dzielni. Już wkrótce patrolującym ukazał się widok znany doskonale fanom narciarstwa alpejskiego. Tatuś zapier**ał niczym ongiś Alberto Tomba, gwiazdor narciarstwa i guru slalomu. Idealnie pochylona sylwetka mówiła bardzo dużo o kunszcie i profesjonalizmie zawodnika. Gracja z jaką mijał przeszkody nie pozostawiała złudzeń, że milicjanci mają do czynienia z profesjonalistą w każdym calu. Gdyby coś takiego ujrzała Jagna Marczułajtis to szczytowałaby i to siedemnaście razy pod rząd.
Nic dziwnego że mundurowi postanowili dogonić alpejczyka w celu pobrania autografów słusznie przewidując, że wkrótce dostęp do gwiazdora będzie mocno ograniczony. I na to się zapowiada, bo tatuś na trening zabrał pięciomiesięcznego kibica a sam doprowadził swój oddech do poziomu dwóch promili. Był tak wycieńczony pokonaną trasą, że policjanci zrazu chcieli wezwać tłumacza, żeby przełożył zeznania z fińskiego na polski

5/5 - (4 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.