Ucho bezpieki

REKLAMA

Absolutnie hitowe i świadczące o nieograniczonej wręcz wyobraźni uzasadnienie prezydenckiego weta dla dwóch ustaw, tych dotyczących Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa przedstawił na antenie Telewizji Republika historyk i politolog, Pan dr Jerzy Targalski. Otóż za brakiem prezydenckiego podpisu pod tymi dwoma ustawami, stoją w jego przekonaniu działania operacyjne agentów bezpieki. Zdaniem tego byłego działacza opozycji, narzędziem za pomocą którego bezpieka wpłynęła na taką decyzję Andrzeja Dudy jest serial komediowo – dokumentalny pt. ”Ucho Prezesa”…

O metodach działania bezpieki słyszeliśmy pewnie wszyscy. Zdaniem Pana dr Targalskiego po wyborach prezydenckich sporządzony został portret psychologiczny Pana Prezydenta jako osoby, która ma być rozpracowywana. Następnie wytypowano jego słabe punkty. W odniesieniu do Andrzeja Dudy agentura stwierdziła, że ten ma ego, na które ”grając” można doprowadzić do takiego sposobu zachowania Prezydenta, na jakie w danym momencie jest zapotrzebowanie. A wszystko to spowodowane jest słabością charakteru Głowy Państwa. Następnie sposób w jaki ”Ucho” pokazało Prezydenta miał wywołać u niego wyraźną irytację, oraz chęć pokazania za wszelką cenę swojej odrębności i niezależności.

Nasuwa się zatem kluczowe i w pełni moim zdaniem uzasadnione pytanie. Czy Pan Robert Górski jest świadomym współpracownikiem tajnych służb powiązanych ze złymi ludźmi z układu, złodziejami, bandziorami uzbrojonymi po zęby w znicze i białe róże, upiornymi UBywatelami i innymi zdrajcami Narodu Polskiego? Panie Robercie Górski, czy świadomie działa Pan w interesie tych wszystkich, którzy z oczywistych powodów boją się głębokich zmian w naszym sądownictwie? Czy został Pan w to tylko sprytnie wmanewrowany? Myślę, że wielu ludzi sympatyzujących z Panem i pańską działalnością na scenie kabaretowej oczekuje od Pana zajęcia w tej sprawie jednoznacznego stanowiska i wyjaśnienia kwestii ewentualnych powiązań kasty polskich kabareciarzy działających na zlecenie Sorosa, ze złogami III Rzeczypospolitej! Czy ta sympatyczna twarz gościa obdarzonego bardzo wyjątkowym poczuciem humoru, to w rzeczywistości kolejna zdradziecko – bolszewicka morda antypolskiej kanalii ?! A jeśli tak, to dlaczego wykazaliście się tak rażącą nieskutecznością w okresie „repolonizacji” Trybunału Konstytucyjnego?!

Nie mam bladego pojęcia co oni biorą, ale ja też chciałbym tego kiedyś spróbować. Jak widać odlot niesamowity…

 

fotografia: Maksymilian Rigamonti

 

4.9/5 - (7 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.