Wolność od rozumu

REKLAMA

Wolność od rozumu

W Kraśniku nieciekawie. Gmina jak wiadomo jest wolna od LGBT. Żaden pedał, ani żadna lesba się nie prześlizgnie. Skromniej, ale godnie. Bez ideologii. Oczywiście jakaś konfitura poleciała z tematem do pismaków i się zaczął raban. Wieść o wolności Kraśnika dotarła do Cottbus, a nawet dalej. Kraśnik miał budować tanie kwadraty socjalne, ale przecież burmistrz nie wyrzyga hajsu ze swoich, bo wszystkie oszczędności wpierdolił w instalację alarmową w razie gdyby LGBT się jednak pokusiło na akwizycję ideologiczną. Kilka baniek w ojro było uszykowane z funduszy norweskich. No za to już jakąś kawalerkę z termosem na wrzątek w łazience można postawić, ale po przyjęciu uchwały fundatorzy się zbiesili i zamrozili banknoty. Jednym słowem – chujnia.

Radni zaczęli główkować jak tutaj wyślizgać fundatorów i jednocześnie nie stracić twarzy. Otóż Moi mili, radni się zastanawiają czy nie odwołać uchwały którą niedawno przyjęli w stosownym głosowanku. Genialne w swojej prostocie. Hajs na materiały budowlane popłynie szerokim strumieniem, a przecież i tak LGBT wie, że w Kraśniku nie ma czego szukać. No może szukać wpierdolu, a zaraz potem zębów. Żeby nie było tak, nomen omen kolorowo i krotochwilnie radni zmagają się z dylematem natury etycznej oraz logistycznej. Otóż nie do końca wiadomo jak kto zagłosuje i to jest powodem depresji radnych.

Gdyby jeszcze głosowanie było tajne to pół bidy. Ale głosowania rady miasta są jawne. I jak ktoś zagłosuje za wywaleniem poprzedniej, wstrzymującej walutę uchwały to może być podejrzany o pierdolenie kolegi w kakao. Z taką adnotacją w dossier życie w Kraśniku może nie należeć do najprzyjemniejszych, poza tym NFZ refunduje leczenie pniaków do „czwórki”, a o zgubienie klawiatury będzie w tej sytuacji, stosunkowo łatwo. Radni patrzą tylko i wyłącznie przez pryzmat swoich interesów, bo jednak praca fizyczna jest bardziej męcząca, a na pozycji radnego można się całe życie przebujać i jeszcze jakieś lody ukręcić przy okazji. Radni przed uchwaleniem tak idiotycznej, wykluczającej i nietolerancyjnej uchwały powinni głosować nad inną. O budowie obwodnicy, aby każdy mógł Kraśnik ominąć i nie patrzeć na ten mentalny syf.

Obrazek wyróżniający z internetu, autora nie znamy.

5/5 - (2 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.