7 Komentarze

  1. Dwa powody widzę, albo jak zbije się termometr to problemów nie będzie, albo co realniejszejakmoże istnieć coś sprzecznego z pislamizmem w wydaniu Prezesa, gdzie wiadomo że istnieje lepszy, gorszy sort i podludzie, przepraszam uchodźcy.

    Aż się boję co będzie następne, Pana. Duda zamawiający po 5 piwrazem z narodowcami od? Kukiza, znaczki dla gorszego sortu, czy brunatnekoszule śpiewające Jeden Naród, Jeden Prezes, Wielka Polska…

  2. Chyba Sellin powiedział, że w Polsce nie ma problemu rasizmu. Skoro tak, to Beatka rozwiązała niepotrzebną Radę, Jestem tylko ciekaw kiedy zginą pierwsi ludzie, bo że zginą, to jestem prawie pewny.

  3. Może dobrze, bo jeśli, przy pomocy planowanych nabytków cudotwórcy Antoniego Dała by taką Radę jak koniom, puszczy białowieskiej czy stabilności złotówki to marny byłby los nie wierzących Dobrej Zmianie.

  4. ja się zastanawiam, czy podludzie to nie jest właśnie gorszy sort… wg. prezesa uchodźcy to jeszcze coś niżej…
    co do Sellina to w Polsce nie ma rasizmu, jest tylko pokojowe załatwianie spraw elementów niepożądanych i aspołecznych (no bo jak inaczej?!)

  5. Be Szydło musiała to zrobić, czy mówiąc inaczej była na musiku. Przecież najbardziej nietolerancyjnym tworem jest obecnie PIS i jego klony. Nie mogła więc czekać aż taka Rada nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki wystrzeli coś „bardzo nieodpowiedzialnego” w tym kierunku. Takie, ot, dmuchanie na zimne.

  6. Nikt teraz (przynajmniej z urzędu) nie stanie w obronie pewnego obecnie mało aktywnego pedała. Mało aktywnego od momentu wpadki z oczien krasiwym sowieckim agentem. Nie przeszkadza mi to, że pedał ale ten agent za jego „plecami”…

Komentowanie jest wyłączone.