Solidraniość 80

REKLAMA

Fot. Facebook / Wojtek Krzyżaniak

Zdjęcie pisma związku „Solidarność 80” pojawiło się na Facebooku i obiegło wszystkie polskie media oraz portale społecznościowe i fora.

Fot. Facebook / Wojtek Krzyżaniak
Fot. Facebook / Wojtek Krzyżaniak

Można symbolicznie powiedzieć, że ta akcja Komisji Krajowej związku „Solidarność 80” zaczyna nową epokę w Polsce. Oto związki zawodowe będą się zajmować donosicielstwem i żądaniami zwalniania pracowników. Pismo związkowe wzniosło dyskusję o mediach publicznych na taki poziom absurdu, że posłanka Pawłowicz może pozazdrościć. Może dlatego, że wszyscy od dawna wiedzą, że „Głodna Krycha” jest po prostu nawiedzoną idiotką, a po związku zawodowym spodziewali się czegoś innego.
Wydaje się, że dziś ów związek zawodowy odwołujący się do tradycji roku 1980, powinien zmienić nazwę. Propozycja jest w tytule.

[custom-facebook-feed]

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

    • Sądzę, że nie jest to żart. Solidarność 80 to nie jest prawdziwa SOLIDARNOŚĆ, tylko jej odprysk. Zawsze walczyła z prawdziwą Solidarnością i nie jest to jej pierwszy wygłup. Nazwa Solidraniość bardzo do niej pasuje, uważam.

    • umówmy się, że prawdziwej Solidarności już dawno nie ma. twory które podszywają się pod nią są to twory całkowicie politycznie związane z Kaczyńskim. jak zresztą większość związków zawodowych. witaj komuno 🙂
      pamiętacie działalność związków zawodowych w czasie komuny? dokładna kalka jest dzisiaj.

Komentowanie jest wyłączone.