Alternatywna przyszłość

REKLAMA

3 lata pontyfikatu

Warszawa. Rok 2040. Plac Lasu Krzyży (dawniej Krakowskie Przedmieście). Wycieczka szkolna.

Przewodnik [P]: Dotarliśmy do szczególnego miejsca w dziejach naszej ojczyzny i naszego narodu. To Plac Lasu Krzyży – miejsce święte dla wszystkich Polaków. Widzicie tu krzyże, stawiane od 25 lat. Im większy krzyż, tym donioślejsze odzwierciedla wydarzenie. Są tu krzyże różnych kategorii: upamiętniające, dziękczynne, czyny-poświadczające, cuda-głoszące. O tu, mamy krzyż dziękczynny, postawiony przez rodzinę Malewskich w trzecim roku panowania naszego najjaśniejszego króla, Andrzeja Dudy. Jak można przeczytać na tabliczce pod krzyżem, rodzina dziękuje najjaśniejszemu za odwiedziny w ich skromnych progach, po których ich zęby zamieniły się w złote, dzięki czemu rodzina ta do dziś żyje w dostatku. Tuż obok stoi krzyż cuda-głoszący od tej samej rodziny. Jest on świadectwem cudu, zapisanego w „Księdze cudów dużych i małych” pod numerem 10938 – po wyrwaniu złotego zęba, na jego miejscu wyrastał kolejny złoty.

Uczniowie [U]: Ooooooooooooooooo….

P: Tu z kolei mamy krzyże z kategorii upamiętniających. Ten upamiętnia koronację Andrzeja Dudy na króla Polski i jedynego syna bożego. Podkreślam – jedynego! W tym dniu „Biblia” została napisana na nowo. Ten tu upamiętnia dzień wygnania z Polski ateistów – wygnani zostali ci, którzy nie złożyli przysięgi wiary w jedynego syna bożego. A ten z kolei, po lewo, upamiętnia dzień, w którym nasz najjaśniejszy król przywiódł do ojczyzny wszystkich emigrantów – prowadził ich, a przed nim rozstępowały się lasy, morza, góry.

U: oooooooch…..

P: Ta grupa krzyży, to krzyże czyny-potwierdzające. Ten jest świadectwem dnia, w którym nasz najjaśniejszy tylko pogodnym spojrzeniem uzdrowił wszystkich chorych w naszym kraju i od tej pory Polacy nie znają pojęcia choroby, bólu, cierpienia. Ten poświadcza to, że w miejscach, w których staje stopa króla naszego wyrastają fiołki, a trawa staje się bardziej zielona.

U: Oooooooooooooo….

P: Widzicie ten krzyż sporej wielkości, stojący nieco na uboczu, wokół którego w promieniu metra ziemia jest jałowa i czuć zapach siarki? To krzyż jedyny w swoim rodzaju – egzorcyzmujący. Jest świadectwem dnia, w którym nasz najjaśniejszy przekonał do siebie ostatniego przeciwnika, członka grupy Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił do władzy. Grupa ta działała przez wiele lat w podziemiu, ponieważ nie potrafiła pogodzić się z wyniesieniem Andrzeja Dudy na króla Polski i jedynego syna bożego.

U: A ten największy krzyż, którego ramiona giną hen! w chmurach, co symbolizuje? Czego jest świadectwem?

P: Dzieci, krzyż ten jest świadectwem dnia 6 sierpnia 2015 roku – dnia, w którym łaska spłynęła na nasz kraj, albowiem objawił się Boży Wybraniec, rycerz najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, mąż prawy, szlachetny, niezłomny, umiłowany przez wszystkich, o którym dziś bardowie pieśni śpiewają, który swą żelazną stopą zmiażdżył wszelkie zło w naszej ojczyźnie. Który po latach niewoli podniósł Polskę z kolan i odbudował z ruiny, którą dziś jedynie najstarsi rodacy pamiętają. Tego dnia Polska po 70 latach odzyskała niepodległość i wolność. Tego dnia kury zniosły po 5 jajek, a w każdym jajku były trzy żółtka. Tego dnia z wymion krowich leciało nie mleko, a pożywna śmietana. Tego dnia jabłka obrodziły tak, że były wielkości dyni. To tylko przykłady cudów dnia 6 sierpnia 2015 roku. Ich zapis zajmuje 5 tomów, z których każdy ma po 5 tysięcy stron. A są to zapisane cuda wyłącznie z jednego dnia panowania naszego najjaśniejszego.

U: Ale moja babcia mówiła, że Polska odzyskała wolność w 1989 roku, po tym jak obalono komunizm.

P: Bzdury dziecko opowiadasz i bluźnisz na dodatek. Zasiewasz swoimi słowami ziarna nieprawdy w sercach kolegów. Komunizm został obalony 24 maja 2015 roku, kiedy Andrzej Duda uzyskał 100% poparcie przy 100% frekwencji w wyborach prezydenckich. Jako prawdziwy patriota musisz zgłosić babcię do Zakonu Głosicieli Prawdy Jedynej. Zakon przekona babcię, że się myli. Rok 1989 to nie rok obalenia komunizmu, a rok, w którym nasz prorok, błogosławiony Jarosław Kaczyński, doznał objawienia i przepowiedział nadejście wybrańca bożego w roku 2015.

U: oooooo…. a co jest za Placem Lasu Krzyży?

P: Według starych planów miasta mieści się tam siedziba dawnych prezydentów Polski – Pałac Prezydencki. Dziś jest już zapomniany i prawie opuszczony. Stara legenda głosi, że wisi w nim piękny żyrandol – symbol dawnej władzy i systemu, symbol przeszłości, która była tak zła, że została wymazana z kart podręczników historii.

U: A dlaczego jest opuszczony?

P: Tak do końca nie jest opuszczony. Snuje się po nim Biała Dama, najjaśniejsza małżonka naszego najjaśniejszego króla. W nocy, w czasie godziny wolnej od modlitw, można usłyszeć jej zawodzenie, którym stara się przywołać utraconego małżonka. On jednak pozostaje od 25 lat niezłomny. Kontynuuje swą misję odwiedzenia każdej polskiej rodziny, każdego zakątka naszego kraju. A że idzie pieszo, często na kolanach, trwa to już ćwierć wieku i końca tej wędrówki nie widać.

U: A gdzie jest teraz nasz najjaśniejszy król?

P: Kto to wie, dzieci, kto wie? Może być wszędzie. Nikt nie widział go od 24 lat, od dnia, w którym wszystkie stacje telewizyjne i radiowe zaczęły nadawać wyłącznie błogosławieństwo najjaśniejszego dla rodaków. Jedynie te krzyże są świadectwem, że nadal jest, że nadal czuwa nad nami. Przynoszą je ludzie z całej Polski, stawiają tu, a nasi kronikarze skrzętnie zapisują wszystkie świadectwa czynów naszego króla. 20 lat temu trzeba było wyburzyć połowę Warszawy, bo brakowało już miejsca na nowe krzyże. Dziś cuda poświadczają ludzie z całego świata i za kilka lat Polska będzie jednym wielkim Placem Lasu Krzyży…

5/5 - (2 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.