Jadwiga Staniszkis: Femme fatale Kaczyńskiego

REKLAMA

z19556232Q,Listopad-2010-r--Jadwiga-Staniszkis-i-Jaroslaw-Kac

Smutek i śmieszność bezradnej władzy – pisała o chińskiej cesarzowej Cixi. Dziś niedawna idolka prawicy mówi tak o Prawie i Sprawiedliwości.

więcej: http://wyborcza.pl/magazyn/1,150175,19556228,jadwiga-staniszkis-femme-fatale-kaczynskiego.html#BoxGWImg

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

7 Komentarze

 1. Pis nieprzyjemnie zaskoczony gwizdami i buczeniem na Beatę Szydło. Tak sobie myślę, że to nie ładnie gwizdać i buczeć. Potem sobie przypomniałem, że pisowi buczenie na powązkach na Pana Bartoszewskiego, czy ówczesnych premiera i prezydenta nie przeszkadzało i mi przeszło.

 2. To było gwizdanie i buczenie po niemiecku. Karnowski to rozgryzł.
  – Dziadku, jak byłeś w partyzantce w czasie wojny, to skąd wiedziałeś, które pociągi wysadzać?
  – Lokomotywy gwizdały po niemiecku.
  A Niemcom za gwizdanie zapłacił KOD. 😉

 3. Okazuje się, że Petru (przy okazji pobytu w Dubnej) był na wycieczce na Kremlu. Lada dzień będą opublikowane kompromitujące go zdjęcia jak wchodzi do dzwonu Car-Kołokol, by spotkać się z agentem KGB.

 4. Właściwie to mi trochę żal tej Beatki. Gówno jakim usiłowano obrzucić Ś.P. .Władysława Bartoszewskiego, spadło na jej broszkę. Ale to już nie moja broszka. Jarek! Jacek! wyczyść!!

 5. Znowu afera z kelnerem na pierwszym planie:
  Znalazł się obraz który według sugestii Dudy wyniósł rzekomo Komorowski.
  Państwo z Platformy! Nic dziwnego, że przerżnęliście! Jak dobieraliście obsługujący was personel!!!?? A teraz Kaczyński kazał wymienić nawet sprzątaczki w budynkach sąsiadujących o 1500metrów od Pałacu Namiestnikowskiego. Nie od dziś wiadomo, ile ciekawych rzeczy jest w śmieciach. A jak po wizycie Kaczyńskiego u Dudy znajdą pampersa z moczem Kaczyńskiego!

Komentowanie jest wyłączone.