Nowa smoleńska twarz?

REKLAMA

memy

No właśnie! Kim on jest? Wiemy już, że za tą twarzą chowa się Kaczyński, ale teraz dowiadujemy się, że i poseł Mącirewicz. dlaczego? otóż dowiadujemy się że:

Duda do uczestników Konferencji Smoleńskiej. „Raporty MAK i komisji Millera to hipotezy. Nie wytrzymują konfrontacji z naukową analizą”

Mogliśmy mieć skromną nadzieję, że dwulicowość Dudy skończy się tylko na ubezwłasnowolnieniu go przez Kaczyńskiego, ale okazuje się, że niedługo będzie tubą dla każdego z PiSu, kto będzie chciał się wypowiedzieć. Doprawdy, niedługo „prezydęt” wprowadzi do szkół nową wersję matematyki, fizyki, chemii itd. wszystko aby udowodnić, że PiS ma rację. We wszystkim. Przy okazji jestem za tym aby w nowo utworzonej miejscowości „Sevres” pod Toruniem założyć instytucję z nowymi wzorcami metra, kilograma etc. Tak aby wszystko pasowało do naukowej analizy posła Mącirewicza.

Panie prezydencie. WSTYD. Mógłby Pań chociaż troszkę udawać, że jest Pan wykształconym i niezależnym umysłem.

 

źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19190771,duda-do-uczestnikow-konferencji-smolenskiej-raporty-mak-i.html?lokale=local#BoxNewsLink

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

3 Komentarze

  1. Zaczyna się…
    m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,19204546,macierewicz-konieczne-wznowienie-prac-komisji-ws-katastrofy.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=najpopularniejsze

  2. – Konieczne jest wznowienie prac Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego i uwzględnienie podczas nowych badań dorobku zespołu parlamentarnego i niezależnych naukowców oraz uwzględnienie ich osobiście jako członków tej komisji – powiedział Antoni Macierewicz, który do tej pory kierował zespołem parlamentarnym ws. katastrofy smoleńskiej.

    Chyba się i spieszą zanim społeczeństwo pochłonie, i chcą nas tak zalać łamaniem prawa absurdem i TKM że nie starczy ludzi na protesty przeciw wszystkim.

Komentowanie jest wyłączone.