Aresztowanie Michała Królikowskiego – wpadka, czy zbyt wczesny przeciek?

REKLAMA

Aresztowanie Michała Królikowskiego

Dzisiejsze media rozbawione piszą o „wpadce” rydzykowego brukowca, a może raczej gadzinówki „Nasz Dziennik”. Gazeta napisała, że został aresztowany i oskarżony o pranie brudnych pieniędzy Michał Królikowski. Nawiasem mówiąc to bardzo konserwatywny i ultrakatolicki prawnik, ale miał pecha być wiceministrem sprawiedliwości w rządzie PO-PSL. Aresztowanie Michała Królikowskiego to wpadka, czy falstart?

Czy artykuł o jego aresztowaniu jest wpadką? A może po prostu gazeta dostała zbyt wczesny cynk? Na dobrą sprawę można się spodziewać, że Królikowski zostanie aresztowany prędzej, czy później. PiS chce go uczynić twarzą przekrętów poprzedniego rządu, tym bardziej, że miał pecha doradzać Andrzejowi Dudzie w czasie słynnego weta dotyczącego ustaw o SN i KRS. Kiedy Michał K. zostanie aresztowany? Tego nie wiadomo. Wiadomo za to, że to był falstart rydzykowej gadzinówki.

Artykuł w „Naszym Dzienniku” – Aresztowanie Michała Królikowskiego to wpadka, czy falstart?

5/5 - (6 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. A może to przejaw walk wewnętrznych w PiS? Ktoś celowo chciał wpuścić na minę organ prasowy Rydzyka? A może i sam Rydzyk wykorzysta teraz sytuację, i PiS „zapłaci” za tę zniewagę?
    Pytanie, kto miesza? Czy to jakieś kolejne tajne akcje Macierewicza? A może to raczej jakieś przecieki by skompromitować Błaszczaka? W państwie Hitlera starzy „parteigenosses” też się zwalczali bezpardonowo.

Komentowanie jest wyłączone.