„Przygotowujemy się na konfrontację” Jak to Piotr stał się Piotrusiem?

REKLAMA

Przewodniczący NSZZ „Solidarność” od 2010 roku Piotr Duda – tak prezentuje nam wyniki wyszukiwania Google. Wyczytać można też, że w  październiku 2015 z ramienia NSZZ „Solidarność” został członkiem nowo powstałej Rady Dialogu Społecznego…

Tym czasem „bohater” tego krótkiego wpisu chce konfrontacji? Człowiek i członek Rady Dialogu Społecznego chce urządzić na ulicy „KSW” DUDA, VOL. 1? Czy na tym według Piotrusia ma polegać dialog społeczny?

Piotruś mocno zagalopował się w swoim „twardym” oświadczeniu telewizyjnym wyemitowanym w TVP Info (kanał obecnie propagandowo-informacyjny pod egidą Jacka Kurskiego), szanowny Piotruś raczył zapomnieć, na czym polega dialog społeczny, jednak nie można mu mieć tego za złe, przecież Piotruś to „twardy” komandos więc co on tam będzie się „bawił w  jakieś niemęskie dialogi”

Piotruś zna karate i inne chwyty, zapewne chce pokazać na ulicy jego „metody” dialogu rodem z KSW.

Piotrusiu kochany, odradzam zdecydowanie takie numery. W gimnazjum po lekcjach, nie w cywilizowanym świecie… Jeśli tego nie pojmujesz zaszyj się ze swoim Kacperkiem gdzieś nad morzem i nie zabieraj głosu, kiedy Cię nikt nie pyta o zdanie, zobaczysz, że wyjdziesz na tym dobrze.

Mądrość nie polega na sprycie, ale na umiejętności ob­sta­wania przy prawdach oczywistych. Ten przetrwa, kto wybrał służbę prawdom oczywistym. Czy nie jest tak, że kto wybrał chwilową iluzję, by na niej skorzystać, ten przeminie wraz z iluzją?

5/5 - (13 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.