Rekonstrukcja rządu

REKLAMA

Od tygodnia w mediach zajmowano się kwestią przewidywanej rekonstrukcji rządu. Prezes Kaczyński zdecydował się na cyrk określany mianem sesji wyjazdowej partii, aby podkręcić atmosferę i zainteresować dziennikarzy.
W końcu z dużej chmury spadł mały deszcz.

Szydło ogłosiła dziś zmiany w rządzie. Ze stanowiskiem pożegnał się dotychczasowy minister finansów Paweł Szałamacha. Jego resort przejmie wicepremier Morawiecki, który jednocześnie pokieruje ministerstwem rozwoju. Morawiecki stanie też na czele Komitetu Ekonomicznego. (Gazeta Wyborcza)

Oczywiście PiS ma swoje powody do zadowolenia. Naiwni dziennikarze dali się zmanipulować. Akcja #Misiewicze nieco ucichła. A to było dla partii najbardziej niewygodne.
Niestety dziennikarze dziś są na poziomie głębokiego PRL, zaczęli wierzyć, że PiS może wszystko i boją się zadawać niewygodne pytania. A byłoby o co pytać.
Dojna zmiana wkroczyła w fazę szarpania zębami wszystkiego, co się da. Katastrofa smoleńska okazała się dla niektórych wyjątkowo dojną krową. W całej tysiącletniej historii Polski trudno znaleźć tak pazerną, bezwstydną i chamską ekipę.
wnusie
Niestety to nie jest „Matrix”, to jest rzeczywistość. Misiewicze, wszędzie Misiewicze…

misiewicze

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

2 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.