Karakany zamiast Caracali

REKLAMA

Pojawiły się wiarygodne informacje o przyczynach zerwania przez Polskę negocjacji w sprawie śmigłowców dla polskiego wojska.
Po pierwsze, z niewiadomych powodów Francuzi stanowczo odmówili postawienia pomnika Lecha Kaczyńskiego na skwerze obok wieży Eiffla.
Po drugie, francuska armia ostentacyjnie nie zgodziła się na odczytywanie apelu smoleńskiego podczas najważniejszych uroczystości z jej udziałem.
Bezczelne Żabojady nie będą nam dyktować rozwoju naszej armii!

Nowoczesne śmigłowce wielozadaniowe jakie obiecuje nam obecnie prezes, będą produkowane wyłącznie w Polsce z polskich podzespołów i zaprojektowane przez polskich inżynierów wykształconych w Akademii Sztuki Wojennej, po stażu na stanowisku pomocnika aptekarza i błyskotliwej karierze w Ministerstwie Obrony Narodowej lub co najmniej Wojskach Obrony Terytorialnej.Wiecie co zrobi ten śmigłowiec? On odpowie żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To będzie śmigłowiec na skalę naszych możliwości. Wiecie, co my robimy tym śmigłowcem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo nie zawahamy następnym razem użyć durszlaków do makaronów jako sposób na broń elektromagnetyczną. (z Facebooka)

helikopter

A do tego zbudujemy naszą własną tarczę antyrakietową.
tarcza
I będziemy mieć najpotężniejszą armię pancerną.
czolg

5/5 - (1 vote)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

  1. Czyż nie jest to słuszny kierunek? Zgodnie z obecnym „tryndem” nowoczesność rozwiązań oceniana jest poziomem ekologiczności i stopniem zaskoczenia potencjalnych wrogów. Przedstawione modele doskonale spełniają te wymagania. Autor tekstu z pewnością nie chciał podawać żadnych szczegółów – ABW wszak czuwa a i obce wywiady węszą. Z przecieków wynika jednak, że paliwem napędowym będzie tu rafinowana gnojowica a amunicją – zgniła kartofle, zwane też ziemniakami i pyrami, kalibru 15 dekagramów. Putin już robi w gacie ze strachu! Alleluja!!!

Komentowanie jest wyłączone.