30 zelników

REKLAMA

Bez komentarza, ponieważ słownik ludzi kulturalnych nie zna słów, którymi można nazwać pana Zelnika.
W przeciwieństwie do ekipy Kuby Wojewódzkiego nie czujemy w tym wydarzeniu nic śmiesznego.
Oto Pawka Morozow XXI wieku. Posłuchajcie:

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

7 Komentarze

 1. W Związku Radzieckim Pawka Morozow ojca zadenuncjował. Ale to były lata terroru i indoktrynacji.
  Jak widać Polakom dziś łatwiej to przychodzi. Jakim cudem myśmy mieli największą armię podziemną w trakcie Drugiej Wojny? Jakim cudem obrona Westerplatte trwała tydzień? Jakim cudem Polacy zdobyli Monte Cassino? Jakim cudem setki tysięcy walczyły bohatersko w powstaniach narodowych?
  Ja się pytam, kto podmienił Polaków, kiedy, jak i na co ich podmienił?

 2. […] Ja się pytam, kto podmienił Polaków, kiedy, jak i na co ich podmienił?[…]
  odpowiedź jest prosta. zawsze był pewien odsetek skurwysyństwa w narodzie, ale to co się dzieje teraz to efekt 50 letniej podległości Polski pod komuchów. 150 lat carskiej Rosji tak nie zniszczyło naszego narodu jak 50 lat komuchów.
  trzeba przyznać, że takie przypadki jak Kaczyński i Mącirewicz to są proste (do określenie, a nie wyleczenia) przypadki chorobowe. ale taki Zelnik, czy Pawłowicz to są klasyczne przypadki posowieckiego skurwysyństwa.

 3. coś z tym jest, ale zastanawiam się, czy bardziej jest to wpływ zaborów, czy bardziej jest to element ekonomiczny. bo zobacz. Kraków i okolice ni były pod zaborem ruskim, a jednak Kaczor ma tam ogromne poparcie… uważam że Kaczor traci poparcie wprost proporcjonalnie nie tyle do wykształcenia co obycia ludzi. Jeśli ludzie mają duży przegląd informacji, dużą wiedzę i analityczny stosunek do tego – rzadko zagłosują na PiS. Brak wiedzy, nawet przy wysokim wykształceniu, wysokim poziom niechęci do myślenia zawsze zaowocują zwolennikami Kaczora.

Komentowanie jest wyłączone.