Iloma językami włada prezydent?

REKLAMA

3 lata pontyfikatu

Wygląda na to, że mówi tylko po wolsku.

może nam ktoś przypomnieć iloma i jakimi językami ten prezydent włada? Bo mi się wydaje że król Belgii płynnie po…

Posted by Racjonalna Polska on 15 października 2015

Oceń artykuł
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

4 Komentarze

  1. Każdy poznany Brytyjczyk mówił mi, jak fajnie mówię po angielsku. Oni w ogóle są bardzo uprzejmi. A mój angielski jest fatalny gramatycznie, choć potrafię się dogadać, a nawet podyskutować i to o bardzo różnych sprawach.
    Na tym filmie, do którego link podał The Man (człowiek to brzmi dumnie), słychać jak bardzo niepewnie pan prezydent mówi i jak bardzo to wyuczone. A najśmieszniejsze w jego drugiej części widać szczupłą panią z długimi włosami, które też siedzi na tym zdjęciu powyżej.
    Cytując inną wypowiedź: „Angielski zna na poziomie takim na ile nauczy się na pamięć kilka powitalnych zdań. Potem to już jest poziom „moja twoja być”. ”
    Bez tłumacza ani rusz.

  2. hehe, oni nigdy się nie przyznają, że kłamali, że oszukiwali etc. wystarczy przytoczyć wczorajszą wypowiedź Pani Prezes, kiedy na pytanie jak współpracowali z byłym prezydentem padała (wielokrotnie) ta sama wypowiedź: „to już historia, mówmy o teraźniejszości i przyszłości” i zmiana tematu 🙂 jakież to ogromne zakłamanie i jakim trzeba być lemingiem, aby w to wierzyć 🙂 i oni nas nazywają lemingami 🙂

Komentowanie jest wyłączone.