Demoludy wracają

REKLAMA

Demoludy wracają

Można powiedzieć, że gnom z Nowogrodzkiej osiągnął sukces niebywały. Z narodu entuzjastycznie odnoszącego się do Unii Europejskiej uczynił chaotyczną masę ogłupiałych z nienawiści do wszystkich baranów. Ostatnio przebadano za pomocą ankiet 50 tysięcy ludzi. Okazuje się, że ponad 30 procent z nich opowiada się za opuszczeniem UE przez Polskę, a tylko 28, 5 popiera nasze w niej członkostwo.

Mit nowoczesnego, przyjaznego światu Polaka stał się ruiną. Wystarczyły do tego 2 lata schamiałych do cna przedstawicieli suwerenka, gdzie coś takiego jak rozumiem jest elementem absolutnie zbędnym do sprawowania władzy i nie należy go używać. Matołusz Morawiecki może więc pisać swoje kolejne „Białe księgi” pisowskich kłamstw, którymi w Brukseli podcierają sobie tyłki. Bo tylko do tego się nadają.

Wczorajsze wystąpienie Czaputowicza było tak idiotyczne i marne, jak idiotyczny i marny jest sam Czputowicz. Banał gonił banał. Zero kompetencji, zero pomysłu na Polskę w świecie. To nic innego jak odzwierciedlenie idei gnoma Kaczyńskiego. Dno. I nic to, że Polska jest już sama, nie ma przyjaciół. Ma za to bandę świrów u krajowego steru. To już się dzieje. Polexit już się rozpoczął. Tak chce Kaczyński. I ja mu się nie dziwię. O wiele łatwiej chwycić Naród za mordę, gdy nikt nie będzie się wtrącać i już nie będzie żadnych nacisków z zewnątrz. Bruksela i Waszyngton mogą nam skoczyć.

Teraz Kaczyński z Morawieckim będą przebijać sobie piątki z Putinem i Łukaszenką. A jak będą grzeczni, to może nawet sam Kim spotka się z nimi w Korei. Demoludy wracają.

4.6/5 - (11 votes)
Print Friendly, PDF & Email

REKLAMA

Czytaj, oglądaj, słuchaj.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.